ZONER PHOTO STUDIO 10: KONEC NELEGÁLNĚ STAŽENÝCH PROGRAMŮ NA ÚPRAVU FOTOGRAFIÍ

0

(Aktualizace 2010) S pokročilými technologiemi a ochranou proti pirátsky kopírovaným počítačovým programům, kdy vám v blízké budoucnosti možná ani počítač bez legálního software nebude fungovat, roste poptávka po kvalitních programech za rozumnou cenu. Je-li vaší zálibou nebo i zdrojem příjmů fotografování, určitě budete přemýšlet, jestli máte investovat do legálních SW tisíce nebo desetitisíce. Nejspíš budete hledat program, který vám umožní profesionální úpravy fotografií za rozumnou cenu. Takových je spousta, většina je k mání v tzv. trialových verzích, které fungují na omezenou dobu, vše si tedy můžete vyzkoušet. Jestli se vám nechce experimentovat a dáte-li na osobní zkušenost někoho, kdo se fotografováním živí (více zde), jděte do Zoner Photo Studia.

Zoner Photo Studio umožňuje profesionální úpravu fotografií, je v češtině a jeho prostředí je natolik intuitivní, že i jen průměrně zkušený počítačový samouk nebude mít se základní obsluhou programu problém.

Přes server TvA lze objednat individuální nebo skupinové (firemní) zaškolení do obsluhy programu, kontaktujte se na: info@turnovskovakci.cz nebo volejte na t. 603 377 157.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.