FANOUŠCI KATAPULTOVALI TURNOVSKOU KAPELU NA NEJVĚTŠÍ HUDEBNÍ FESTIVALY

0

(Aktualizováno) Kapele Snap Call se povedl mimořádný kousek. V rámci akce „Čistý festival“ totiž vyhrála divácké hlasování, které jí zajistilo kontrakt na tour po největších českých hudebních festivalech. Úspěch kapele zajistilo téměř 7 800 hlasů (!), které dostala od svých fanoušků a také čtenářů TvA. Právě na elektronických a tištěných stránkách TvA totiž o účasti v soutěži kapela informovala (ZDE).

„Je to pro nás čest, že nám tolik lidí věří a pomáhá nám v naší cestě,“ říká kytarista kapely Vojta Kořínek a dodává: „Hraní na velkých festivalech má úplně jinou atmosféru, než hraní v klubech, které zažíváme během roku. Moc se těšíme, jak si v létě s našimi fanoušky tyhle hudební svátky užijeme.“

A na kterých akcí tedy vystoupí? Hudební fanoušci kapelu katapultovali na největší domácí akce Colours of Ostrava a Rock for People, na které pravidelně jezdí desítky tisíc lidí z celého světa. Snap Call dále zahrají i na Benátské! v Liberci a na Sázavafestu. Ve všech případech zahrají na scéně REC.stage.

Pro ty, kdo by kluky rádi viděli, ale neplánují návštěvu ani jedné z těchto velkých akcí, chystá kapela vystoupení v domácím prostředí na 9. června, kdy proběhne již tradiční festival Open Air KOZA 017, který se již po desáté koná v areálu Zrcadlové kozy.

SOUTĚŽ
Jako poděkování domácímu publiku vyhlašují Snap Call soutěž o tři UNPLUGGED LIVE CD! Tuto dlouhohrající prvotinu kapela nahrála při hostování na vyprodaném akustickém koncertě skupiny Wohnout v Mahenově divadle v Brně a vydala ji v malém nákladu letos v březnu.

Tři nejrychlejší ze čtenářů, kteří se ozvou na e-mail redakce TvA a zodpoví správně otázku: Kdy byla kapela Snap Call založena, získají CD podepsané touto mladou nadějnou kapelou.

Pište na info@turnovskovakci.cz, uveďte svoji poštovní adresu, na kterou vám kapela výhru zašle.

Aktualizace:
Nejdříve se čtenářům omlouváme za technický výpadek mailové adresy, bohužel závada nebyla na straně redakce. Všechny odeslané maily do soutěže nám nakonec ale v pořádku dorazily, bylo jich přes padesát! Děkujeme za zájem!

První tři čtenáři a tedy výherci soutěže:
Lenka Vélová, Dolní Rokytňany
Alena Cermanová, Lomnice nad Popelkou
Kamil Pinta, Turnov

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.