V TURNOVĚ FUNGUJE PARTNERS MARKET

0

Od počátku dubna na náměstí Českého ráje v přízemí domu čp. 4, který je jinak také mj. sídlem Galerie Granát, funguje nová služba pro obyvatele města – Partners market. Společnost Partners se zabývá především finančním poradenstvím. Je to v podstatě takový finanční obchod, kde na jednom místě můžete spravovat své účty v různých bankách, řešit své životní pojištění i pojištění svého auta, domu a domácnosti. Prostřednictvím sítě Partners můžete spořit na penzi, spořit svým dětem, nebo si nechat poradit s investováním svých peněz. Vedoucího centra Josefa Uchytila jsme se zeptali:

* Jak byste charakterizoval služby nového Partners marketu?
Jde o další krok, jak být dostupnější pro stávající i nové klienty. A to jednak otevírací dobou, protože máme otevřeno ve všedních dnech od 8.30 do 18.00 hodin, ale také jistotou, že tu najdete někoho kompetentního, kdo vám pomůže s běžným účtem, investicemi, životním pojištěním či hypotékou. Partners marketů má být cílově v republice asi 250, nyní jich je 35. V našem okolí je třeba v Liberci, Jablonci nad Nisou a Semilech, připravuje se v Mladé Boleslavi.

* Spravujete i účty jiných bank?
Běžné účty, to je jediná věc, kam nás jednotlivé banky nepustí, nicméně už teď máme pro naše klienty účet, který je zcela zdarma, dokonce i výběry z jakéhokoli bankomatu v ČR i zahraničí. Nejde při tom o marketingový tahák, účet zdarma garantujeme po dobu deseti let. V rámci tohoto jednoho účtu může klient sledovat své finance v různých bankách, pojišťovnách, penzijních nebo investičních společnostech. Naším prostřednictvím tak může mít přesný přehled o tom, co se mu na účtech jednotlivých institucí děje.

* V Turnově je docela četné zastoupení bankovních ústavů, nemají ostatní obavu?
Trochu možná ano. Většinou to ale berou tak, že hledají způsob, jak s námi spolupracovat. Myslím, že nutně nemusíme jít proti sobě.

* Je tajné, kolik máte na Turnovsku klientů?
Máme databázi srovnanou podle směrovacích čísel a 511 01 má nyní asi 1 400 klientů. Cíl je během tří let být na dvojnásobku. Rozhodující část našich klientů jsou lidé ve věku 25 až 40 let, vesměs mladé rodiny.
(PR)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.