ŠROUBÁRNA TURNOV: PŘIJĎTE MEZI NÁS!

0

V neděli 9. září uplynul rok od velkých oslav, které se konaly v turnovské Šroubárně. Loni firma oslavila 66. výročí svého vzniku a zároveň zorganizovala den otevřených dveří. Lidé z okolí se mohli přijít podívat, jak se firmě daří, nebo potkat staré známé a kolegy. Slunečný den přilákal do areálu společnosti nevídané množství lidí, kteří si přišli Šroubárnu prohlédnout. Návštěvníky zaujaly především komentované prohlídky s ukázkou výroby, nová administrativní budova i nová hala logistiky. Pro děti byl připraven kreativní koutek se skákacím hradem. Rok se s rokem sešel a Šroubárna nyní rekapituluje, co se za tu dobu povedlo a na čem je ještě třeba zapracovat.

„V uplynulém roce jsme investovali do nových technologií. Jedná se o optické třídící zařízení a také o stroj na výrobu s vysokou produktivitou, který je schopen vyrobit 250 kusů dílů za minutu. Neustále se také snažíme vylepšovat areál firmy,“ uvádí ředitel společnosti Jaroslav Vávra. S čím Šroubárna neustále bojuje, je bohužel nedostatek zaměstnanců. V současné době firma zaměstnává 184 lidí, ale ráda by ve svých řadách přivítala další šikovné pracovníky. „Uplatnění u nás najdou samostatní a pracovití lidé, kteří mohou příjemně překvapit pozitivním vztahem ke strojírenské výrobě. Nyní hledáme hlavně obsluhu kalicích a galvanických linek. Potom také seřizovače tvářecích strojů a soustružnických automatů a obsluhu třídících strojů. Doplnit ale potřebujeme i některé administrativní pracovníky,“ dodal J. Vávra a představil benefity, které Šroubárna nabízí. „Naše firma má v regionu tradici, může tedy nabídnout zkušené pracovníky, kteří jsou novým příchozím vždy oporou. Příjemný kolektiv, zajímavá práce a slušné pracovní prostředí jsou základem, poté nabízíme i řadu bonusů – dovolenou navíc, dotované obědy, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na dovolenou a nově i náborový příspěvek.“

Nový lis Carlo Salvi

Turnovská Šroubárna vyrábí spojovací materiál, speciální výkresové díly dle potřeb zákazníků, kteří je přímo odebírají. Díly tepelně zpracovává (upravuje jejich pevnost) a pokovuje (upravuje jejich životnost). Zboží dodává významným společnostem v České republice a na Slovensku. Výjimkou ale není ani Mexiko nebo Španělsko.

Firma nabízí volné kapacity povrchových úprav ke kooperacím i pro jiné společnosti. „Letos jsme v rámci integrovaného systému úspěšně certifikovali systém kvality dle IATF, životní prostředí dle nové normy, a bezpečnost informací. Společnost pokračuje ve zvyšování nároků na kvalitu produkce, aby rozšířila možnosti dodávek do automobilového průmyslu. V plánu je také zvýšení prodeje pro naše stávající zákazníky,“ představuje plány do budoucna ředitel firmy.

Šroubárna se nyní prezentuje jednoduchým mottem: Přijďte mezi nás! Informace o volných pracovních pozicích jsou dostupné na webu www.sroubarnaturnov.eu, kde zájemci najdou i potřebné kontakty. Případného uchazeče o práci rádi uvítají i osobně na personálním oddělení. Dostupné je na adrese Bezručova 788 – se vstupem přes vrátnici z Pekařovy ulice. Pokud se kdokoliv přijde o práci informovat osobně, dostane malý dárek.
Zuzana Kolářová, zkolarova@sroubtu.cz (PR)

Hlavní vstup do areálu společnosti

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.