V prosinci letošního roku otevře Lékárna Pod Radnicí s. r. o. svou další pobočku, Lékárnu U Terminálu. Nová lékárna je umístěna u dopravního terminálu u nádraží, v domě bývalého oděvního družstva Sněžka, na adrese U Nádraží 1295. Bude otevřena každý všední den od 7.30 do 17.00 hodin bez polední pauzy. Významným benefitem je zde bezbariérový přístup a možnost parkování bezprostředně u budovy. Další výhodou je i výborná dostupnost autobusem nebo vlakem. Pro zákazníky, kteří nemají možnost vlastní dopravy, zajišťujeme ze všech poboček bezplatný rozvoz inkontinentních pomůcek.
V lékárně najdete jak běžný sortiment, tak řadu zdravotních pomůcek, které lze vyzvednout buď na poukaz od lékaře, nebo zakoupit volně. V nabídce bude i zdravotní obuv pro domácí i venkovní nošení.
Pro věrné zákazníky bude i v této pobočce připravena zákaznická karta, která poskytuje až 100 % (*) slevu z doplatků pro všechny bez rozdílu věkové kategorie, ale i bonusy z volného prodeje, které slouží jako sleva pro příští nákup. Karta je anonymní a přenosná, tj. není vedena na jméno, proto není nutné vyplňovat registrační a jiné údaje. Pokud navštíví novou lékárnu klienti z lékárny V Hloubce, Pod Radnicí či z Příšovic, jejich původní karta zde platí stejně se všemi výhodami!
Samozřejmostí i v této lékárně bude snaha o maximální spokojenost zákazníků, diskrétnost a možnost konzultace zdravotních problémů, které lze posoudit i z hlediska interakcí (vzájemného působení) léčiv užívaných společně.
Pro první zákazníky je připraven zajímavý dárek ve formě slevového kuponu na další nákup.
Vedoucí lékárnicí bude Mgr. Zuzana Šreiberová, která v současné době pracuje v Lékárně V Hloubce. (PR)
* Slevu na doplatek poskytujeme ve formě neuplatnění maximální obchodní přirážky. Plnou slevu lze poskytnut, pokud tato sleva nebude vyšší, než je povolená regulovaná obchodní přirážka lékárny. Výše doplatku je tedy nastavena na nejnižší možnou.