V TURNOVĚ PROBĚHNE DALŠÍ ORIGINÁLNÍ SOUTĚŽ Z DÍLNY JIŘÍHO MIKULY: O NEJLEPŠÍ MARMELÁDU

0

Na co se můžete těšit tentokráte? Na degustaci nejlepších marmelád z Českého ráje a setkání nejlepších kulinářů, kteří každý rok zavařují to nejlepší ze své zahrady. Sejdou se v sobotu 13. září v 9.30 hodin v prostorách Obchodní akademie a Hotelové školy ve Zborovské ulici a budou společně rozhodovat, která marmeláda získá cenu veřejnosti a která cenu odborné poroty. Prostory hotelové školy se změní v příjemnou sladkou oázu, kde si každý přijde na své, dospělí i děti. Ve vzduchu bude cítit vůně marmelád, kávy a zákusků. Atmosféru kavárny dokreslí připravený denní tisk, tvořivé dílničky a rodinné hlasování o tom, která marmeláda je ta nejlepší.

Pokud stále ještě váháte, co podniknout druhý zářijový víkend, přijďte se podívat na marmeládové klání. Vstup je zdarma. Třeba vás osloví marmeláda, do které byste to v životě neřekli a kterou marně hledáte v obchodě. Bližší informace o soutěži na www.pekarnamikula.cz.

V rámci této akce proběhne také den otevřených dveří Obchodní akademie, Hotelové školy a Střední odborné školy, a to v době od 9.00 do 12.00 hodin. Zájemci se dozví informace týkající se studia čtyřletých maturitních oborů – strojírenství, cestovní ruch, hotelnictví, obchodní akademie a tříletých učebních oborů nástrojař, zámečník, obráběč kovů, optik, prodavač, kuchař – číšník. Více informací na telefonních číslech 481 350 013, 481 319 114 a www.ohsturnov.cz.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.