TURNOVŠTÍ VOLEJBALISTÉ ZAHÁJILI PŘÍPRAVU NA NOVOU SEZONU TURNAJEM V DŘEVĚNICI

0

Volejbalisté TJ Zikuda Turnov, kterým se v loňské sezoně náramně dařilo a dokázali získat historický prvoligový titul, zahájili po zasloužilém odpočinku přípravu na novou sezonu. Jako již tradičně se po dvoutýdenní přípravě zúčastnili legendárního turnaje v Dřevěnici na Jičínsku, kde se vloni dokázali probojovat až do finále.

Letos opět získali divokou kartu pro účast v kategorii Elite, které se účastní především extraligové celky, a tak mohli předvést svoje umění v konkurenci patnácti týmů převážně z nejvyšší soutěže.

V základní skupině se Turnovští postupně utkali s týmy AERO Odolena Voda (0:2), Severák Ústí nad Labem (1:2), ČZU Praha B (2:1), Kladno (2:0) a umístili se na 3. místě, což znamenalo boj ve skupině o 7.-9. místo. Zde po porážce se Lhotou pod Libčany (1:2), za kterou nastoupili mimo jiné Štokr, Staněk a Šmídl, porazili ČZU Praha C (2:0) a umístili se celkově na pěkném 8. místě.

Družstvu chybělo několik hráčů, ale zároveň na turnaji nastoupily některé nové tváře pro příští sezonu a tým se tak představil ve složení: Folprecht, Srb, Kovář, Peníška, Ducháč, Bäumelt, Šén, Vencovský, Indra a Bukovjan.
Jan Šimůnek, simano.h@seznam.cz

Konečné pořadí:
1. Humři
2. ČZU Praha A
3. Sokol Dobřichovice
4. Severák
5. Aero Odolena Voda
6. SKV Ústí nad Labem
7. Lhota pod Libčany
8. TJ Zikuda Turnov

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.