TURNOVŠTÍ FOTBALISTÉ V DIVIZI, FLORBALISTÉ V MAĎARSKU, NA KOZÁKOVĚ SE USKUTEČNILO MISTROVSTVÍ EVROPY V JÍZDĚ NA SKATEBOARDECH

0

* FLORBAL. V červenci se turnovští florbalisté zúčastnili v maďarském městě Veszprém mezinárodního turnaje. Turnovští se na turnaji neztratili, nakonec obsadili výborné třetí místo, Petr Suchomel se stal nejlepším brankářem turnaje. Výsledky: TJ Turnov – Lizards (HUN) 3:1, TJ Turnov – Torpedo (HUN) 5:0, TJ Turnov – Jeseník (CZE) 1:2, semifinále: AH Innebandy (CZE) – TJ Turnov 5:0, zápas o bronz: Jeseník (CZE) – TJ Turnov 1:4. Turnovští se představili v sestavě: Petr Suchomel – Jiří Pospíšil, Jan Kovář, Radim Pinkava, Miroslav Poláček – Petr Brož, Lukáš Holeček, Martin Janoušek, Radim Kolomazník, Marek Pala, Matěj Pivokonský, David Pospíšil, Jaroslav Tomeš, Rostislav Vocásek.

Florbalisté TJ Turnov zvou na zápasy 1. kola poháru ČFbU do haly TJ ve Skálově ulici:
Sobota 29. srpna

14.00 FBC České Budějovice – Red Dragons Hořovice

15.15 TJ Turnov – Sokol Benátky

16.30 FBC Vlci Tatran Kostelec – FBC České Budějovice

17.45 Red Dragons Hořovice – TJ Turnov

19. 00 Sokol Benátky – FBC Vlci Tatran Kostelec

Neděle 30. srpna

9.00 TJ Turnov – FBC České Budějovice

10.15 Red Dragons Hořovice – FBC Vlci Tatran Kostelec

11.30 FBC České Budějovice – Sokol Benátky

12.45 FBC Vlci Tatran Kostelec – TJ Turnov

14.00 Sokol Benátky – Red Dragons Hořovice

 

* FOTBAL. Fotbalisté Turnova vykročili do divize směle. FKP Turnov – Převýšov 3:0 (3:0). Před návštěvou 350 diváků začal pro fotbalisty FK Pěnčín-Turnov v neděli 9. srpna další ročník divizní soutěže. Již v 6. minutě vsítil svůj první divizní gól Vacek, letní posila z Jičína, nejlepší střelec královéhradeckého krajského přeboru. V 15. a 45. minutě přidal dva góly Škréta. FK Pěnčín-Turnov: Cimbál – Petřivý, Vokáček, Jíra (60. Koťátko), Vítek – Moravec (69. Horák), Patočka, Hnízdo, Škréta – Zdražil, Vacek (85. Hurt). Trenér E. Šafář.

V neděli 16. srpna zajížděli Turnovští na hřiště do Horních Měcholup. Horní Měcholupy – FK Pěnčín-Turnov 1:0 (0:0).

V neděli 23. srpna FK Pěnčín-Turnov hostí na svém hřišti mužstvo Velimi. Začátek je v 17.00 hodin.

 

* V sobotu 1. srpna se uskutečnil již 12. ročník turnaje v malé kopané v Kacanovech. Sjelo se 13 týmů nejen z nejbližšího okolí: Družstva byla rozlosována do tří skupin, z nichž postoupilo nejlepších osm do vyřazovacích bojů. Ve finále se utkali Venca Club a Betonáři Březina. Po nerozhodném výsledku 0:0 rozhodly až penalty. Zvítězil obhájce loňského vítězství Venca Club.

 

* HÁZENÁ. Družstva žen i mužů sehrají v hale TJ ve Skálově ulici v neděli 30. srpna zápasy 1. kola Českého poháru.

Muži: TJ Turnov – TJ Slávia Hradec Králové od 16.30 hod.

Ženy: TJ Turnov – Praha Sokol Kobylisy II od 18.00 hod.  

 

* JUDO. Oddíl JUDO TSC Turnov pořádá nábor dívek a chlapců ve věku od 6 do 10 let v termínu od 2. do 30. září ve sportovní hale u nádraží. Trénink je zaměřen na všeobecný sportovní rozvoj dětí, sportovní hry, gymnastiku a celkový fyzický rozvoj. Kontakt: Sportovní hala TSC Turnov, Alešova ulice, tel. 481 321 922, nábor probíhá v pondělí a ve středu od 15.00 do 16.30 hodin.

 

n200908171518_sport_78_09_skate* MISTROVSTVÍ EVROPY v jízdě na skateboardech se uskutečnilo na Kozákově od 12. do 16. srpna. Jako závodní trať posloužila silnička od parkoviště u rozhledny směrem na Smrčí. Mistrovství se zúčastnilo zhruba 160 poloprofesionálních a profesionálních jezdců z celého světa, kteří na některých místech dosahovali víc než stokilometrové rychlosti. Nejvíce závodníků přijelo z Německa, Rakouska a Švýcarska, byli tu ale i účastníci z Austrálie a Ekvádoru. Například dvojnásobný vicemistr světa Čechokanaďan Mischa Erban reprezentoval Českou republiku. ME na Kozákově bylo první svého druhu, které proběhlo ve střední Evropě.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.