TURNOVSKÁ SJEZDOVKA VE STRUHÁCH NABÍZÍ KVALITNÍ LYŽOVÁNÍ I PŘI VYŠŠÍCH TEPLOTÁCH

0

„V dolní části sjezdovky máme až sedmdesát centimetrů sněhu a nahoře mezi třiceti a padesáti centimetry. Povrch je příjemně tvrdý, žádná břečka. Ve Struhách stále nabízíme kvalitní lyžování, žádnou sněhovou kaši. V okolí – i ve vyšších polohách – vleky většinou stojí, tady mají obyvatelé Turnova a okolních obcí možnost dobře se svézt pár minut od domova za dobou cenu,“ říká správce turnovské sjezdovky ve Struhách Arnošt Möller. A vyhlíží návštěvníky. Je středa 14. ledna podvečer, sjezdovka je osvětlená, bufet funguje. Bohužel jen pro pár nadšenců.

„Možná si lidi myslí, že nejezdíme, ale s technikou, kterou máme, není problém fungovat i při vyšších teplotách. Vytvořili jsme si dostatečnou zásobu umělého sněhu, navíc má o víkendu zase mrznout a padat sníh,“ doplňuje správce sjezdovky, která bývá v provozu až do začátku března.

n201501141945_sport_11_015_struhyLyžařský areál ve Struhách má příjemné nové noční osvětlení, nové občerstvení se zastřešenou terasou, pro návštěvníky je k dispozici zpevněné parkoviště, instalován byl nový odbavovací systém s čipovými kartami. Areál disponuje technikou na umělé zasněžování, 300 metrů dlouhá sjezdovka s převýšením 50 metrů je denně upravována rolbou. Kapacita vleku je 600 osob za hodinu.
Provozní doba vleku je ve všedních dnech od 15.00 do 21.00 hodin. O víkendech a svátcích je zde otevřeno od 9.00 hodin do 21.00 hodin. Jedna hodina lyžování zde přijde na 70 Kč, děti do 12 let platí 60 Kč. Celodenní lyžování tady přijde na 250, resp. 200 Kč. Odpolední lyžování stojí 190 Kč (160 Kč), večerní lyžování od 18.00 hodin je jednotně za 100 Kč.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.