SRPNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

V srpnu se již začínají rozbíhat některé soutěže, především ty fotbalové. Na mistrovské zápasy okresní soutěže můžete vyrazit již první srpnovou neděli, na divizní kopanou do Turnova v neděli 14. srpna (FK Pěnčín-Turnov přivítá mužstvo z Velimi). Poslední srpnový víkend slibuje turnaj ve florbale a jednu netradiční akci navíc – mistrovství republiky v pasení stáda ovcí pasteveckými psi, které se uskuteční v Rakousích. Pokud jste se nebyli podívat vloni, zajeďte tam letos, je to opravdu hodně zajímavé…

Neděle 7. srpna
* FOTBAL, OS Semilska: Rovensko p. Tr. B – Rokytnice n. J. B. Výkop v 17.00 hodin.

 

Sobota 13. srpna

* FOTBAL, I. A třída: Mírová p. K. – Hejnice, I. B třída: Malá Skála – Harrachov. Výkop vždy v 17.00 hodin.

 

Neděle 14. srpna

* FOTBAL, divize C: FK Pěnčín-Turnov – Velim, OP Semilska: Mírová p. K. B – Stružinec (14.00!), OS Semilska: Rovensko p. Tr. B – Bělá. Výkop ostatních utkání vždy v 17.00 hodin.

 

Středa 17. srpna

* FOTBAL. OS Semilska: Malá Skála B – Víchová n. J. B. Výkop v 17.00 hodin.

 

Sobota 20. srpna

* MALOSKALSKÝ DRAK 2011. V pořadí II. ročník závodu dračích lodí na Žluté plovárně v Malé Skále. Sestavte tým a přihlaste se na www.draci-lode.cz
* FOTBAL, krajský přebor: Sedmihorky – Desná, I. B třída: Rovensko p. Tr. – Ruprechtice, OS Semilska: Tatobity – Košťálov C, Malá Skála B – Rovensko p. Tr. B. Výkop vždy v 17.00 hodin.

Sobota 27. srpna

* FLORBAL. 1. kolo Poháru ČFbU 2011 – muži. Hala TJ ve Skálově ulici. – POZOR!!! ZMĚNA!!! Turnaj se z technických důvodů uskuteční v Semilech!!! Více na www.florbalturnov.cz

* FOTBAL, krajský přebor: Pěnčín-Turnov B – Česká Lípa B (v Pěnčíně = hlášenka!?), I. A třída: Mírová p. K. – Krásná Studánka, I. B třída: Malá Skála – Rokytnice n. J. Výkop vždy v 17.00 hodin.

 

Neděle 28. srpna

* FOTBAL, divize C: FK Pěnčín-Turnov – Hradec Králové B, OP Semilska: Mírová p. K. B – Roztoky (14.00!), OS Semilska: Rovensko p. Tr. B – Horka. Výkop ostatních utkání vždy v 17.00 hodin.

 

Sobota 27. a neděle 28. srpna

* MISTROVSTÍ REPUBLIKY V PASENÍ STÁDA OVCÍ A POHÁR OBCE RAKOUSY. Soutěží speciálně vycvičení pastevečtí psi, border kolie. Vloni se v Rakousích, na farmě manželů Láníkových, tato akce uskutečnila poprvé. Už vloni se otevřeného mistrovství republiky zúčastnili majitelé pasteveckých psů z naší země, ze Slovenska a Polska, letos to bude podobné. Soutěž má velmi přísná pravidla. Pes na vzdálené povely svého pána musí v časovém limitu ovce prohnat mezi brankami, zahnat a vyhnat z výběhu, rozdělit je ad. I divácky jde o atraktivní podívanou. Soutěž začíná v sobotu v 10.00 hodin, v neděli již v 8.45 hodin. V 15.00 je plánováno vyhlášení výsledků. Hlavním rozhodčím je Philippe Heintz (Francie).

 

OSTATNÍ

* NÁBOR DO ODDÍLU HÁZENÉ. Prázdniny utečou a možná budete přemýšlet, jaká nová aktivita by mohla být pro vaše děti vhodná. Oddíl házené TJ Turnov by rád ve svých řadách přivítal dívky do družstva mladších žákyň (ročníky narození 2000 – 2001) a chlapce do družstva mladších žáků (ročníky narození 1999 – 2001) a do družstva starších žáků (1997 – 98). Kontakt na trenérku žákyň je t. 775 210 662 (Soňa Hušková), trenér žáků má tel. 736 522 694 (Petr Ouvín). Tréninky začnou ve středu 24. srpna v 16.00 hodin na házenkářském hřišti „mezi mosty“ (u Fit clubu Eden).

* ODDÍL STOLNÍHO TENISU TĚLOCVIČNÉ JEDNOTY SOKOL TURNOV hledá do svého oddílu nové členy z řad mládeže. Pravidelné tréninky se konají každou středu od 15.30 do 17.30 hodin v sále sokolovny ve Skálově ulici. Přijít mohou děti od 6 let. Kontakt: Ing. Jan Varcl, tel. 728 047 790 nebo e-mail: j.varcl@seznam.cz 

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.