SRPNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

Druhý prázdninový měsíc se pomalu začíná plnit pozvánkový sportovní servis. Prioritu má fotbal!

Úterý 8. srpna
* FOTBAL – MOL CUP: FK Turnov – Ústí n. L. (17.00) MFS

Neděle 13. srpna
* FOTBAL / divize: FK Turnov – Vysoké Mýto. Městský fotbalový stadion, začátek v 17.00 hodin.

Sobota 19. srpna
* FOTBAL / KP: Přepeře – Skalice (14.00) MFS Turnov, Sedmihorky – Bílý Kostel, I. B třída: Jenišovice – Mimoň, OP-Semilsko: Přepeře B – Poniklá (vše 17.00).

Sobota 19. a neděle 20. srpna
* MISTROVSTVÍ REPUBLIKY V PASENÍ A POHÁR OBCE RAKOUSY. Soutěž pasteveckých psů probíhá na farmě Láníkových v Rakousích. V sobotu budou soutěže zahájeny v 7.45 hodin, mistrovství republiky bude v neděli od 9.15 hodin; vyhlášení vítězů je plánováno na 15. hodinu.

Sobota 26. srpna
* 3. OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ LIBERECKÉHO KRAJE V ORBĚ v Troskovicích-Semíně. Program: od 8.15 – trénink, v 10.15 – losování parcel, od 11.00 do 13.00 – soutěžní orba, ve 13.30 hodin vyhlášení vítězů. Další informace na www.orba-cr.cz.
* FOTBAL / KP: Rovensko – Frýdlant, I. B třída: Pěnčín – Kamenice, OP-Semilsko: Mírová – Horní Branná B (vše 17.00).

Neděle 27. srpna
* MEMORIÁL VÁCLAVA VELE. Cyklistický oddíl SSC Železný Brod pořádá již 9. ročník tradičního cyklistického závodu mezi Železným Brodem a Bozkovem. Jedná se o časovku jednotlivců v kategoriích dětí, juniorů, žen i mužů. Změnou proti minulým ročníkům, a to velice důležitou, je skutečnost, že časovka není v žádném seriálu cyklistických závodů a bude pro příchozí cyklisty. Prezentace proběhne v areálu Tenisového klubu Železný Brod od 8.00 hodin a první závodníci se vydají na trať v 10.00 hodin z místa startu za železnobrodským koupalištěm. Závody zahájí děti do deseti let na zkrácené trati mezi Železným Brodem a Podbozkovem (křižovatka na Semily) v hromadném závodě. Více na mvv.wbs.cz.
* FOTBAL, divize: FK Turnov – Zbuzany, OP-Jablonecko: Malá Skála – Zásada (17.00).

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.