SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA HOKEJOVOU BITVU S RUSKEM – VÝHERCI!

0

Vždy pěti výhercům zajistila VOLNÝ přístup na jednotlivé duely trojutkání v průběhu dnů 20.  – 22. 12. 2015 čtenářská soutěž, kterou TvA uspořádalo ve spolupráci s HC Turnov 1931 (viz ZDE). Šťastným patnácti vylosovaným diváků stačilo jediné – odeslat správnou odpověď na otázku: „Jaké jsou klubové barvy HC Turnov 1931, který v současnosti hraje KLM pod hlavičkou BHK Turnov?“

O naši soutěž projevilo zájem celkem 36 respondentů. Mnozí z nich si však bohužel pečlivě nepřečetli soutěžní otázku, a tak část z nich špatně řešila barvy Bruslařského Hokejového Klubu. Správnou kombinaci bílá-červená-černá si přitom stačilo najít v článcích TvA o HC Turnov 1931, anebo je vyhledat na webu hokejového klubu. V neposlední řadě slušnou nápovědou pro ty, co na hokej pravidelně chodí, je barva dresů turnovských hokejistů bílá s červenými prvky. Jen k doplnění, jde mj. také o barvy města Turnov, doplněné o černou barvu, druhé to povinné sady soutěžních dresů.

Seznam vylosovaných výherců: 1 / Dominika Hégrová, 2 / Jiří Moudrý – Fučíkova 1366, 3 / Lenka Housová, 4 / Lucie Adamová, 5 / Míla Richtr, 6 / Michal Pažout, 7 / Petra Vavřichová, 8 / Aneta Styblíková – Přepeře 43, 9 / Lenka Vraňanová, 10 / Karel Mlejnek – Bezručova 10, 11 / Jan Bartoš – Ohrazenice 146, 12 / Miloš Rejmont – Diamantová 1912, 13 / Tomáš Hvizd – Žižkova 2027, 14 / Jiří Šimek – Výšinka, 15 / Jitka Pažoutová – Družstevní 1440.
 
Volné vstupenky jsou připraveny v pokladně ZS Ludvíka Koška, a po dohodě se spolupořadatelem HC Turnov 1931, si je výherci mohou vyzvednout vždy před zápasem, který si sami vyberou (NE-PO-ÚT). Jen připomínáme, že je třeba mít sebou OP nebo jiný doklad  prokazující totožnost (pas či jiný osobní průkaz…)!!!

Příjemný sportovní zážitek za TvA přeje Karel Vodrážka, sport, TvA, vodraz@centrum.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.