SESTRA SYMPATIE: POŠLETE DO FINÁLE DÍVKU Z TURNOVA!

0

Sestra Sympatie je veřejná anketa, která možná mnohým v tom současném množství všemožných miss zřejmě unikla. Klíčovým faktem soutěže, která probíhá už od 1. srpna loňského roku, je, že v tomhle případě nejde ani tak o krásu fyzickou, ale především o výběr sympatické osobnosti, která má jedno z nejdůležitějších povolání v naší zemi zpopularizovat. Nás jako zpravodajské médium Turnovska těší, že i srdce Českého ráje má v této soutěži svého zástupce, resp. reprezentantku se srdcem na pravém místě.

Po základním listopadovém kole se Kateřina Drholcová (25) objevila mezi 24 postupujícími do semifinále. Na www.sestrasympatie.cz je též k nahlédnutí i krátká prezentace, kterou si podle dané osnovy každá z nich zpracovala sama! Krom toho, že Kateřina původně začínala s házenou, aby poté z palubovky přešla do vznikajícího fotbalového týmu Wild Women, vystudovala také Vyšší odbornou školu zdravotnickou v Liberci, kde získala titul DiS. – diplomovaný specialista.

Holka, které je všude plno, se dokáže prosadit nejen ve sportovním světě, ale především také v civilním životě. Všichni, kdo ji znají, moc dobře vědí, že si dokáže stát za svým názorem a nesedne si na zadek před nikým. Spolu s postupně získávanou odpovědností vyrůstá ve zjevnou osobnost. „Kačka začala po přestěhování do Liberce pracovat v krajské nemocnici a přitom studovat Vysokou školu zdravotnickou v Praze. Práce ve zdravotnictví ji opravdu baví, a jejím cílem je teď dostudovat navazující magisterské studium. Sama jsem překvapena, jak cílevědomě si za tím jde, “ říká pyšná maminka Jovanka.

Zdravotní sestra z Turnova bere sebe sama s humorem, a snad právě proto byla jako jedna z klíčových tahounů ženského týmu navržena na kapitánku divizního celku. „Svými sportovními dispozicemi si záhy osvojila fotbalové dovednosti a svou neohrožeností spojenou s dravostí dokázala nejen bránit v jakékoliv defenzivní pozici, ale když bylo třeba, neztratila se ani v útoku, kde se dokonce zapsala i mezi střelce,“ vzpomíná její trenér.

Vybavte si ji i vaše osobní zkušenosti s ní, a podpořte naší sestřičku Kateřinu Drholcovou v postupu do finálového kola. Hlasovat můžete do půlnoci 1. února a svůj hlas (10 Kč / 1 SMS) jí můžete poslat na číslo 900 06 10 ve formátu SESTRAmezeraSYMPATIEmezera69. O výsledcích této soutěže vás budeme po zveřejnění výsledků na našich stránkách ještě informovat. „Do této ankety mě vyslali kamarádi a známí. Já osobně v tomhle směru žádné ambice nemám, ale lhala bych, že případný úspěch by nepotěšil. Ale to už je jenom na hlasujících, tedy na lidech. A pokud právě jim pomáháte, tak mně to třeba i touhle formou vrátí,“ je si moc dobře vědoma životních zákonitostí Kačka, na společném snímku turnovských fotbalistek ve výskoku jediná v modrém.

Dostane-li se mezi 12 finalistek, čeká ji náročný program, který začne 25. února v sídle organizátora soutěže, kde se setkají mj. také s moderátorem finále Vojtou Bernatským. Samotná Sestra Sympatie bude korunována v rámci 9. reprezentačního plesu sester s podtitulkem „Sestry na sál!“, který proběhne 2. března v pražském paláci Žofín.
Tak nezapomeňte podpořit naši kandidátku, ať se ve svém výskoku vyšroubuje ještě výš! Na pomyslném dresu vaší přízně má číslo 69!

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.