PŘEPEŘE PADLY V LIBERCI, TURNOV JENOM REMIZOVAL

0

Po domácí prohře s Hradcem B jely Přepeře k sousedskému derby do Liberce. Duel dalšího kola ČFL hostila umělka Sokola Doubí – ve finále si na něm lépe vedla rezerva ligového Slovanu Liberec. Jediným pozitivem tak bylo, že Přepeřští se dočkali první jarní branky, jejímž autorem byl střelecky disponovaný Dan Novák. Po úspěšné podzimní části vstoupili turnovští hráči do té jarní remízou, takže spokojeni byli spíše fandové Dobrovice.

ČFL

* FC Slovan Liberec B – FK Přepeře 2:1 (1:1). Branka 21. Novák, rozhodčí Jansa, ŽK 4:2, diváků 100. Soupiska: Truksa – Neyra, Pavlata, Tvaroha (80. Marijanovič), Pour (46. Rozkovec), Martan, Novák (66. Dočekal), Bulíř, Daníček, Janošík, Strnad (80. Šťovíček).
Nedělní (10. 3.) studené dopoledne pod Ještědem nebylo k hráčům Přepeř příliš přívětivé. Sice šli po úvodní dvacetiminutovce do vedení produktivním záložníkem Novákem, ale ještě do poločasové přestávky se domácím po půlhodině hry podařilo vyrovnat Hudákem. Týž hráč pak Truksu překonal ještě jednou, a jak se ve finále ukázalo, v 63. minutě utkání rozhodl, protože hosté už domácího gólmana Hasalíka gólově nedokázali podruhé pokořit a znovu zůstali bez bodu.

Ostatní výsledky: Ústí – Ml. Boleslav B 2:2, Jablonec B – Pardubice B 2:2, Most – Živanice 3:0, Česká Lípa – Kolín 1:1, Brozany – Teplice B 3:2, Chlumec – Velvary 0:0, Hradec B – Zápy 3:0.

DIVIZE

* FK Turnov – FK Dobrovice 1:1 (1:1). Branka 44. Nosek, rozhodčí Fišer, ŽK 5:2, diváků 240. Soupiska: Franc – Chládek (46. Landfeld), Holub, Vencbauer, P. Havel, Prokopec (53. Š. Havel), Petržilka, Nosek (80. Břenek), Tomašov, Tobiaš (46. Kříž), Jíra.
Okolo umělky za tratí se sešla slušná divácká návštěva, kterou částečně tvořili i příznivci hostů. Ti dostali příležitost k radosti už v 5. minutě, kdy se ve zmatku před Francem prosadil zkušený Marek Sedláček – 0:1! Potom se domácí hnali za vyrovnáním, což se minutu před pauzou opravdu podařilo, když při ponechané výhodě dostal balon složitou cestou do bedny Nosek. V druhém poločase už nikdo nechtěl prohrát, a protože oba brankáři byli pozorní, body se nakonec mezi soupeře dělily spravedlivým dílem.

Ostatní výsledky: V. Mýto – Nový Bydžov 4:1, Benátky – Letohrad 4:1, Trutnov – Spoje Praha 3:1, Čáslav – Chrudim B 1:3, Velké Hamry – Kosmonosy 0:1, Benešov – Ústí n. O. 1:2, Slavia HK – Hlinsko 0:0.

1. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 16 13 2 1 41:12 41
2. SK Benátky nad Jizerou 16 13 1 2 28:8 40
3. TJ Velké Hamry 16 10 3 3 31:20 33
4. SK Vysoké Mýto 16 10 1 5 28:19 31
5. FK Turnov 16 9 2 5 31:18 29
6. FC Slavia Hradec Králové 16 8 2 6 23:24 26
7. MFK Chrudim B 16 7 4 5 28:23 25
8. MFK Trutnov 16 6 2 8 28:27 20