NA PĚTAČTYŘICET TISÍC LIDÍ PŘIŠLO V SEZONĚ NA KOUPALIŠTĚ V MAŠKOVCE!

0

Jakoby se tři Turnovy spojily a vydaly se najednou na koupaliště v Maškově zahradě. To si na návštěvnost ve své první sezoně nemůže stěžovat. Podle Jindřicha Kořínka, jednatele Městské sportovní Turnov, sem v červnu přišlo 6 400 lidí, v červenci jich už bylo 17 400 a v srpnu 20 257! A to ještě bude nějaký den otevřeno. Letošním návštěvnickým rekordem už zůstane sobota 27. srpna, kdy se tady v průběhu dne vystřídalo 3 220 zájemců o koupání. Fronty se tvořily všude, na vstupu museli lidé v nejexponovanějších hodinách čekat, až areál někdo opustí a oni mohli dovnitř. Tato návštěvnost již byla nad možnostmi areálu, auta parkovala až u autobusového nádraží a v postranních ulicích…

PROVOZ LETNÍHO KOUPALIŠTĚ DO 18. ZÁŘÍ; OD 12. ZÁŘÍ SI MŮŽETE ZAJÍT I ZABRUSLIT

* Letní koupaliště v běžné otvírací době, tak jak ji znáte po celé léto, poběží do neděle 4. září. Od 1. září se ceník vstupu řídí mimosezonními sazbami. Od pondělí 5. září bude koupaliště v provozu ve všední dny od 14.00 do 19.00 hodin. O víkendech bude koupaliště v provozu od 9.00 do 19.00 hodin. Ranní plavání již nebude. Ve všedních dnech bude vstupné vybíráno pouze jako odpolední (dospělí 40 Kč; děti nad 6 let, studenti a dospělí 60+ 30 Kč; ZTP, doprovod ZTP, dospělí 70+ 20 Kč, děti do 6 let zdarma). Víkendové vstupné dle platných tarifů.

* Ukončení první letní sezony koupaliště v Maškově zahradě bude závislé na vývoji počasí. Za příznivého vývoje bude v provozu minimálně do neděle 18. září. Dřívější či pozdější uzavření koupaliště bude však vycházet dle aktuálních klimatických podmínek.

* Od pondělí 12. září bude v provozu Zimní stadion Ludvíka Koška. Ledová plocha bude opět vyhrazena i pro veřejné bruslení. Paradoxně tedy budete moci do Maškovky vyrazit s bruslemi i plavkami! Více o termínech na www.maskova-zahrada.cz.

* Od pondělí 5. září bude opět v provozu také bazén na Výšince.

V areálu letního koupaliště se v září odehrají čtyři zajímavé akce:
* V pátek 9. září bude areál letního koupaliště otevřen pro veřejnost v rámci akce Krajské nemocnice Liberec. Ten den se bude možné zdarma vykoupat, zasportovat si a užít si i podvečerní koncerty.
* V neděli 11. září se bude v prostorách skateparku natáčet nový videoklip skupiny Snap Call.
* V sobotu 17. září proběhne první ročník závodu skateboardistů.
* V neděli 18. září bude na koupališti „Rodinné odpoledne na kolečkách“ Žluté ponorky Turnov. Závody šlapadel, dětské dopravní hřiště a mnoho dalších atrakcí.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.