MATĚJ PEKAŘ ZA MOŘEM DÁL KRÁČÍ ZA SVÝM SNEM

0

LEDNÍ HOKEJ / Přestože dozvuky vítězného tažení HC Turnov 1931 mistrovskou sezonou Krajské ligy mužů máme stále ještě v živé paměti, po opět neúspěšném mistrovství světa pro českou hokejovou reprezentaci v nastupujícím létě po ledním hokeji nikdo ani nevzdechne.

Avšak ti, co se o rychlou zimní hru zajímají, moc dobře vědí, že ze zámoří chodí zprávy o úspěších neustále, a to nemusí být zrovna řeč o hvězdách, jako jsou např. gólman Mrázek, kanonýr Voráček či špílmachr Pastrňák. Jak jsme již v TvA několikrát informovali, anabáze turnovského rodáka z Frýdštejna Matěje Pekaře začíná psát téměř hollywoodský scénář.

V druhé půlce června byl totiž na 94. místě draftován hvězdným celkem Buffalo Sabres, za který dříve chytala legenda českého hokeje a zlatý hoch z Nagana Dominik Hašek. „Skvělý úspěch, který Matějovi ze srdce přejeme. Věříme, že ho brzy uvidíme v prvním týmu šavlí. Při jeho vůli a odhodlání se to určitě podaří,“ drží mu palce všichni v turnovském HC Turnov 1931, kde jsou na něj náležitě hrdí, protože právě tady ještě jako hokejový elév dělal v dresu BHK své první krůčky na ledě.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.