MÁME PŘED SEBOU NEFALŠOVANÝ BASKETBALOVÝ SVÁTEK, UVIDÍME NEJLEPŠÍ HRÁČE Z CELÉ REPUBLIKY!

0

Netrpělivě jsme čekali, jak příznivý nám bude los finále Českého poháru v basketbale, který pořádáme společně s Libercem. Teď již můžeme s nadšením konstatovat, že lepší to opravdu být nemohlo! Doufali jsme, že ze šesti týmů Mattoni NBL uvidíme v Turnově alespoň tři, ale dnes musíme oznámit turnovským sportovním fanouškům, že jich na 99 % uvidí VŠECH ŠEST!!! A tak je všechno připraveno na svátek basketbalu v turnovské hale. Pokud se nic nezmění, uvidíme ve středu v prvním zápase na turnovské palubovce v dresu BK Děčín našeho odchovance Honzu Jiřička a ve čtvrtek v dresu BK JIP Pardubice Josefa Příhonského. Pokud by nastala varianta s přesunem Prostějova s Děčínem, nastoupili by oba naši odchovanci ve čtvrtek v Turnově v semifinále proti sobě.


Čtvrtfinále Českého poháru v basketbale v turnovské hale TJ ve Skálově ulici:
* Středa 6. února: NH OSTRAVA – BK DĚČÍN, začátek v 17.00 hodin
* Středa 6. února: ČEZ Basketball Nymburk – BC Unikol KOLÍN, začátek v 19.30 hodin

Předpokládané semifinále:
* Čtvrtek 7. února: BK JIP PARDUBICE – BK PROSTĚJOV, začátek v 17.00 hodin

Zveme všechny příznivce basketbalu na mimořádnou podívanou. Prosíme vás však o včasný příchod, jelikož kapacita turnovské haly je omezená a budeme směřovat fanoušky i na sedačky na hrací ploše!

Vstupné je dobrovolné, máme pro vás připraveny nejenom divácké soutěže, ale i vyhlášení nejlepších hráčů, uvidíte bezesporu nejlepší české hráče a účast přislíbila i legenda českého basketbalu Kamil Brabenec. Zájemcům budeme rozdávat i vstupenky do liberecké arény, na které obdržíte 1+1 vstupenku zdarma.

Tak 6. a 7. února v Turnově na profesionálním basketbalu!!!
Tomáš Mareš, www.basket-turnov.wbs.cz, mara.basket@tiscali.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.