LEDNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

Sportovních pozvánek v prvním měsíci v roce nebývá mnoho. Většina soutěží si vybírá volno a více utkání je v únoru a březnu. Přesto je z čeho vybírat a zájemci nemusí nechávat hlediště osiřelá. Kromě hokeje, za kterým se musíte vydat do Lomnice nad Popelkou, se hraje basketbal, národní volejbalová liga v Malé Skále, na turnovské palubovce se představí futsalisté i florbalisté. Klub českých turistů také zve veřejnost na dvě cestopisné přednášky.

Pátek 6. až neděle 8. ledna
* NEJVYŠŠÍ POJIZERSKÁ LIGA V LEDNÍM HOKEJI.
Zápasy 11. kola. Pátek: HC Modřišice – HC Všeň Pojizeří, sobota: HC Performers Turnov – SDH Troskovice, neděle: HC SDH Hnanice – HC Sokol Turnov. Začátky na zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou vždy ve 21.00 hodin.

Pátek 6. ledna
* BASKETBAL,
východočeská liga: TJ Turnov – Rychnov nad Kněžnou. Hala TJ ve Skálově ulici, začátek ve 20.00 hodin.

Pátek 13. ledna
* GRUZIE MÁLO ZNÁMÁ.
Cestopisná přednáška s promítáním. Koná se v zasedací místnosti turnovské sokolovny ve Skálově ulici, začátek v 18.00 hodin. Pořádá KČT Sokol Turnov.

Pátek 13. až neděle 15. ledna
* NEJVYŠŠÍ POJIZERSKÁ LIGA V LEDNÍM HOKEJI.
Zápasy 12. kola. Pátek: HC Sokol Turnov – HC Performers Turnov, sobota: HC Všeň Pojizeří – HC SDH Hnanice, neděle: SDH Troskovice – HC Modřišice. Začátky na zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou vždy ve 21.00 hodin.

Sobota 14. ledna
* VOLEJBAL,
II. národní liga, muži: TJ Sokol Malá Skála – Spartak Modřany Praha. Hala ZŠ v Malé Skále. Začátky utkání v 10.00 a ve 14.00 hodin.

Neděle 15. ledna
* STOLNÍ TENIS,
divize mužů: Turnov – SKST Liberec E, začátek v Sokolovně ve Skálově ulici v 10.00 hodin.
* FUTSAL, krajský přebor: FC Dalmach B – Jasip Jablonec nad Nisou. Hala TJ ve Skálově ulici, začátek v 18.00 hodin.

Pátek 20. až neděle 22. ledna
* NEJVYŠŠÍ POJIZERSKÁ LIGA V LEDNÍM HOKEJI.
Zápasy 13. kola. Pátek: HC SDH Hnanice – HC Modřišice, sobota: SDH Troskovice – HC Sokol Turnov, neděle: HC Všeň Pojizeří – HC Performers Turnov. Začátky na zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou vždy ve 21.00 hodin.

Sobota 21. ledna
* FLORBAL,
2. liga mužů – divize I.: TJ Turnov – 1. FBK Campus Jablonec nad Nisou. Sportovní hala ve Skálově ulici, začátek v 17.00 hodin.

Pátek 27. ledna
* POTÁPĚNÍ NA MALEDIVÁCH.
Cestopisná přednáška s promítáním. Koná se v zasedací místnosti turnovské sokolovny ve Skálově ulici, začátek v 18.00 hodin. Pořádá KČT Sokol Turnov.

Pátek 27. až neděle 29. ledna
* NEJVYŠŠÍ POJIZERSKÁ LIGA V LEDNÍM HOKEJI.
Zápasy 14. kola. Pátek: HC Všeň Pojizeří – SDH Troskovice, sobota: HC Sokol Turnov – HC Modřišice, neděle: HC Performers Turnov – HC SDH Hnanice. Začátky na zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou vždy ve 21.00 hodin.

Sobota 28. ledna
* VOLEJBAL,
II. národní liga, muži: TJ Sokol Malá Skála – Prasyl Mladá Boleslav. Hala ZŠ v Malé Skále. Začátky utkání v 10.00 a ve 14.00 hodin.
* FLORBAL, 2. liga mužů – divize I.: TJ Turnov – FLK Slavoj Tachov. Sportovní hala ve Skálově ulici, začátek v 17.00 hodin.

Neděle 29. ledna
* FLORBAL,
2. liga mužů – divize I.: TJ Turnov – FB Hurrican Karlovy Vary. Sportovní hala ve Skálově ulici, začátek ve 13.30 hodin.
* FUTSAL, krajský přebor: FC Dalmach B – TTNF Liberec. Hala TJ ve Skálově ulici, začátek v 17.00 hodin.
* FUTSAL, II. liga: FC Dalmach – Arsenal Benešov. Hala TJ ve Skálově ulici, začátek v 19.00 hodin.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.