KVĚTNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

Halové sporty až na házenou skončily, pro většinu oddílů skončila i sezona. Květen přeje venkovním aktivitám. V přehledu najdete pozvánky hlavně na zápasy v kopané, kdo má rád silné motorky, může zajet na letiště do Hoškovic u Mnichova Hradiště, kde uvidí stroje, které zvládnou zrychlení z 0 na 100 km/h za 1,2 sekundy! V sobotu 8. května se také koná v Tatobitech třetí ročník pochodu Stezkou malíře Dědiny, na který navazuje kulturní program.

Sobota 8. května
* III. ročník pochodu STEZKOU MALÍŘE JANA DĚDINY. Start je v Malířově zahradě v Tatobitech (naproti kostelu) od 9.00 do 11.00 hodin. Trasa 15 km okolím Kozákova. V 11.00 hodin můžete vyrazit na 5 km po Stezce J. Dědiny s průvodcem a výkladem. Startovné: dospělí 20 Kč, děti zdarma. Od 16.00 hodin v altánku v Malířově zahradě uskuteční Slavnost stezky (hudba a zpěv, občerstvení, oheň), vstupné dobrovolné. Pořádá občanské sdružení Dědina Tatobity.

* FOTBAL, krajský přebor: FK Pěnčín-Turnov B – Nový Bor, výkop v 17.00 hodin (hraje se v Pěnčíně).

* FOTBAL, krajský přebor: FK Sedmihorky – Jiskra Mšeno/Jablonec nad Nisou. Výkop v 17.00 hodin.

 

Sobota 8. a neděle 9. května

* Mezinárodní závod motocyklových dragsterů, DRAG DAY OPENING na letišti v Hoškovicích u Mnichova Hradiště. Po oba dny bude přes 50 závodních týmů z Česka, Německa, Dánska, Belgie, Holandska, a Itálie krotit ty nejdivočejší a nejvýkonnější motocykly, jaké jsme kdy v Česku viděli. Tato monstra dosahují zrychlení z 0 na 100 za 1,2 sekundy!!!

V sobotu od 12.00 hodin absolvují jezdci všech tříd  tři kvalifikační  jízdy a protože je přihlášeno přes 50 týmů bude se jezdit až do večera. Nedělní ráno zahájí závod dragstery ještě jednou kvalifikační jízdou všech tříd. Následovat bude velice oblíbený závod tříd pro příchozí, představí se i kaskadér… Od 13.00 hodin začne hlavní závod. Více na www.dragster.cz

 

Neděle 9. května

* FOTBAL, divize C: FK Pěnčín-Turnov – Nová Paka. Výkop v 17.00 hodin.

 

Pátek 14. května

* HÁZENÁ, Pražský přebor, ženy: TJ Turnov – Sokol Kobylisy II C. Začátek v 18.30 hodin v hale TJ ve Skálově ulici. POZOR! Zápas se z technických důvodů neuskuteční, soupeřky do Turnova nepřijedou!!!

 

Neděle 16. května

* FOTBAL, krajský přebor: FK Pěnčín-Turnov B – TJ Desná, výkop v 17.00 hodin (hraje se v Pěnčíně).

 

Sobota 22. května

* FOTBAL, krajský přebor: FK Sedmihorky – Železný Brod. Výkop v 17.00 hodin.

 

Neděle 23. května

* FOTBAL, divize C: FK Pěnčín-Turnov – Letohrad. Výkop v 17.00 hodin.

 

Sobota 29. května

* FOTBAL, krajský přebor: FK Pěnčín-Turnov B – Jiskra Višňová, výkop v 17.00 hodin (hraje se v Pěnčíně).

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.