JARNÍ SOUTĚŽ TVA A FIRMY CYKLOSPORT KAMPO O KOLO ZA OSM TISÍC!

0

Redakce TvA společně s turnovskou firmou Cyklosport Kampo Kamila Poláka připravila zejména pro děti a teenagery předprázdninovou jarní soutěž o zajímavé ceny. V prodejně Cyklosport Kampo u turnovského nádraží najdete širokou nabídku jízdních kol, doplňků a sportovního oblečení. Toto zboží je atraktivní právě v této době vrcholícího jara. Kamil Polák je navíc jako bývalý aktivní cyklistický závodník vyhlášeným odborníkem, který vám rád v prodejně zodpoví všechny dotazy týkající se tohoto sportu.

O co se bude „hrát“? Firma Cyklosport Kampo do soutěže věnovala tři hodnotné ceny:
1. cenou je jízdní kolo v hodnotě 7.990 Kč

2. cenou je přilba Author v hodnotě 700 Kč

3. cenou je tričko Moira v hodnotě 500 Kč

 

Soutěž bude probíhat tříkolově, otázky budou zveřejněny ve vydání novin TvA s datem 19. května, 2. června a 16. června (a bezprostředně poté také vždy na internetu). Každé kolo soutěže probíhá samostatně.

 

V novinách s datem vydání 19. května (a nyní také na internetovém serveru TvA) bylo odstartováno první kolo. Soutěžit můžete o v pořadí 3. cenu, kterou je tričko Moira v hodnotě 500 Kč.

 

CO MUSÍTE UDĚLAT PRO TO, ABYSTE VYHRÁLI?

Odpovědět celkem na tři jednoduché otázky:

1. V jakém druhu sportu Kamil Polák závodil?

2. Je značka Author značkou jízdních kol, nebo jde o značku fotoaparátů?

3. Prodává firma Cyklosport Kampo jízdní kola firmy Rock Machine?

 

Své odpovědi doručte VÝHRADNĚ (!) v písemné podobě (na e-maily nebude brán zřetel) poštou nebo osobně na adresu redakce TvA: Nádražní 1092, 511 01 Turnov. Heslo: Cyklosport Kampo (nezapomeňte napsat svoji adresu a telefonní číslo!). Uzávěrka tohoto kola soutěže je ve čtvrtek 27. května v 16.00 hodin. Cena bude výherci předána přímo v prodejně 28. května a jméno výherce se dozvíte ve vydání novin TvA s datem 2. června (a následně i na internetu TvA).

 

Hodně štěstí!

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.