DUBNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY JSOU OKOŘENĚNÉ ZÁPASY PLAY OFF

0

Pozvánky na sportovní dění v tomto měsíci uvedeme tentokrát netradičně. Ve čtvrtek 5. dubna vyhráli futsalisté FC Dalmach na půdě Mělníka a v play off se schyluje k velkému zápasu o postup do vyšší soutěže, který se odehraje v hale TJ 15. dubna. V tuto neděli by se měli v hledišti sejít všichni zdejší sportovní fandové! Jak zápas v Mělníku proběhl: Olympik Mělník – Dalmach Turnov 1:3 (0:1). Sestava: Koubus – Bakeš, Krejčík, Pařízek, Bernard, Mencl J., Špína, Kratochvíl, Hurt D. Branky: Pařízek, Špína, Kratochvíl. Obě mužstva začala opatrně a nikdo nechtěl první inkasovat. V polovině prvního poločasu rozehrával přímý kop Bakeš na Pařízka, který vymetl horní roh branky domácího brankáře Hnízda. Dalmach udržel nerozhodný výsledek až do poločasové přestávky především díky výborně chytajícímu Koubusovi.

Ve 24. minutě rozehrával Mělník rohový kop na Neumana, který se dokázal uvolnit na svoji silnou levou nohu a zamířil přesně – 1:1. O pár minut později už ale Dalmach opět vedl, když se Mencl dokázal přejít přes dva hráče Mělníku, nasměroval míč na Špínu a ten střelou o tyč trefil vedení – 1:2. Poté se Olympik tlačil do střeleckých příležitostí častěji, ale buď trefoval Koubuse a nebo sítě za brankou. V 35. minutě Hurt poslal do protiútoku Krejčíka, ten našel Kratochvíla, který usměrnil míč za tyče domácí branky – 1:3. Poté Mělník sáhl ke hře bez brankáře, zatlačil hráče Dalmachu, ale ti dokázali i tuto část hry ubránit a odváží si do Turnova bod do pokračující série play off. „Zahráli jsme takticky výborně a především v obrané fázi hry bylo znát, že spolu už nějaký ten rok hrajeme. Chceme pozvat všechny fanoušky na rozhodující utkání do Turnova, kde se pokusíme opět zabojovat a posunout naši sezónu ještě o krůček dál,“ zhodnotil trenér Aleš Krejčík. Více na www.dalmach.cz

DUBNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

Sobota 7. dubna
* VOLEJBAL,
krajský přebor, ženy: TJ Turnov – TJ Jablonex Jablonec nad Nisou A. Hala TJ ve Skálově ulici, začátek v 11.00 a ve 14.00 hodin.
* FOTBAL, KP: FK Sedmihorky – Č. Lípa B, I. B třída: Rovensko p. Tr. – Mšeno B, OS: Tatobity – Rovensko p. Tr. B, Malá Skála B – Bělá, Pěnčín – Branžež, vše 16.30 hodin.

Neděle 8. dubna
* FOTBAL,
divize C: FK Pěnčín-Turnov – Převýšov, 16.30 hodin.

Sobota 14. dubna
* STŘELECKÝ SPORT.
Soutěž v brokové střelbě – Memoriál Z. Najmana – se uskuteční na střelnici MS Vesecko Malý Rohozec od 9.00 hodin. Občerstvení zajištěno. Od dubna je střelnice otevřena pro veřejnost každou středu od 15.30 do 19.00 hodin. Možnost vyzkoušení brokové střelby i pro zájemce, kteří nejsou majiteli zbrojního průkazu.
* FOTBAL, KP: FK Sedmihorky – Višňová, FK Pěnčín-Turnov B – Hrádek n. N., I. A třída, Mírová p. Koz. – Frýdlant, I. B třída: Rovensko p. Tr. – Železný Brod B, OP: Jenišovice – Camel, OS: Malá Skála B – Vysoké B, Rovensko p. Tr. B – Studenec B, vše 16.30 hodin.
* BASKETBAL. Play off o postup do národní ligy: TJ Turnov – Holice, hala TJ ve Skálově ulici, začátek v 18.00 hodin.

Neděle 15. dubna
* BASKETBAL.
Případný třetí zápas play off o postup do národní ligy: TJ Turnov – Holice, hala TJ ve Skálově ulici, začátek v 10.00 hodin.
* FOTBAL, OP: Mírová p. Koz. B – Mříčná, 14.00 hodin.
* FUTSAL: Play off II. ligy: FC Dalmach Turnov – Olympik Mělník. Rozhodující utkání!!! Hala TJ ve Skálově ulici, začátek ve 20.00 hodin.