ČERVNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

Sportovní pozvánky tohoto měsíce tradičně nejsou bohaté, ale jsou. Ještě poslední květnovou sobotu je zde Vyskeřský handicap pro cyklisty, kromě fotbalu je tu zajímavá nabídka na sobotu 7. a neděli 8. června, kdy se v ulici Jana Palacha opět uskuteční mezinárodní závody v in-line slalomu na kolečkových bruslích, zařazený do prestižního mezinárodního seriálu.

Sobota 31. května
* VYSKEŘSKÝ HANDICAP – ROHOZEC MTB CUP 2014.
Oblíbené cyklistické závody (VIII. ročník). Pořadatelem je AMK Vyskeř. Závody do vrchu jsou určeny všem věkovým kategoriím. Prezentace v budově obecního úřadu od 8.00 hodin, start prvního závodu v 10.30 hodin. Více na www.amkvysker.ic.cz a na www.pivorohozec.cz.

Neděle 1. června
* FOTBAL
/ DIVIZE sk. C: FK Pěnčín-Turnov – Nová Paka, I. B třída: Rovensko – Horka. Výkop všech utkání v 17.00 hodin.

Sobota 7. června
* FOTBAL
/ KP: Sedmihorky – Mšeno, Pěnčín-Turnov B – Desná, I. B třída: Rovensko – Rokytnice, Jenišovice – Kokonín, DIVIZE žen sk. B: FK Pěnčín-Turnov – Kounice (Pěnčín 10.30 hod!). Výkop všech utkání v 17.00 hodin, není-li uvedeno jinak!

Sobota 7. a neděle 8. června
* 9. ROČNÍK MEMORIÁLU MILANA KOPALA
v in-line slalomu na kolečkových bruslích, zařazený do prestižního mezinárodního seriálu INLINE – ALPINE – WORLDCUP – 2014 a CILA CUP. Ulice Jana Palacha, start prvního kola v sobotu ve 13.00 hodin, v neděli v 10.00 hodin. Pořádá Klub lyžařů Turnov. Ulice bude po oba dny pro dopravu uzavřena, více na www.klturnov.cz.

Středa 11. června
* FOTBAL / DIVIZE sk. C.: Pěnčín-Turnov – Živanice, výkop v 17.00 hodin. Poslední zápas této sezony, přeložený kvůli MS v Brazílii z neděle.

Sobota 14. června
* O ROHOZECKÝ SOUDEK
– 4. ročník otevřeného přeboru Turnova v rapid šachu jednotlivců od 9.30 hodin. Turnaj se uskuteční v hostinci v kulturním domě v Podháji. Prezentace od 8.45 do 9.15 hodin, více informací získáte na tel. 602 365 904, e-mail: zdenek.marsalek@quick.cz. Hlavní cenou je velký sud rohozeckého piva.
* FOTBAL / KP: Mírová – Sedmihorky, I. B třída: Jenišovice – Rokytnice, Rovensko – Pěnčín, Semilsko-OS: Tatobity – Benecko. Výkop všech utkání v 17.00 hodin.

Neděle 15. června
* 7. ROČNÍK ABECEDY FOTBALU
. Tato akce je rozlučkou s uplynulou sezonou pro všechny hráče fotbalového klubu Sedmihorky a jejich rodiče, stejně jako pro všechny ostatní, kdo nechtějí sedět doma a rádi by oblékali sedmihorský dres. Pro kluky, kteří se nedostali na nábory pořádané klubem během května – nebojte se, vezměte rodiče a přijeďte. Děti ročníků 2009 – 1998 se mohou těšit na tyto disciplíny: slalom s míčem, skok z místa, střelba na přesnost, střelba na plachtu s otvory, slalom speciál s míčem a další. Stejně jako minulý rok půjde do slosování o zajímavé ceny každý účastník. Začátek je v 9.30 hodin, předpokládaný konec ve 12.30 hodin. Více na www.fksedmihorky.cz
* FOTBAL / Semilsko-OS: Rovensko B – Víchová B. Výkop všech utkání v 17.00 hodin.

Středa 25. června
* MIMOŘÁDNÁ SPORTOVNÍ POZVÁNKA!
V rámci přípravy na novou sezonu se na fotbalovém hřišti v Sedmihorkách střetne tým FK BAUMIT JABLONEC s mistrem slovenské ligy – ŠK SLOVANEM BRATISLAVA! Utkání se hraje od 17.30 hodin. Oba týmy mají nové trenéry, v Jablonci usedl na lavičku Jaroslav Šilhavý a Slovan povede nově František Straka. Utkání tedy slibuje mimořádný sportovní zážitek!

Sobota 28. června
* FOTBALOVÝ TURNAJ V MALÉ KOPANÉ
na travnatém hřišti v Loučkách – 9. ročník. Zahájení v 9.00 hodin. Počet hráčů 5+1, střídání hokejovým způsobem! Startovné 700 Kč, losování skupin v 8.30 hodin. Přihlášky Dušan Habr, tel. 604 200 770. Jako vždy bohaté občerstvení, pivo a prase na rožni…
* DALIMĚŘICKÝ SPORTOVNÍ DEN. Oddíl rekreačních sportů Daliměřice TJ Turnov ve spolupráci se Sborem dobrovolných hasičů Daliměřice pořádá sportovní den. Uskuteční se v tělocvičně tělovýchovné jednoty, na venkovním hřišti a hřišti na malou kopanou od 14.00 hodin. Pro zájemce všech věkových kategorií, především děti a mládež, bude možnost zahrát si kopanou, zaběhnout orientační běh, skákat, běhat, házet. Volejbalový turnaj začne již v 10.00 hodin. Akci finančně podporuje město Turnov, ceny věnuje Pivovar Rohozec a další sponzoři.

Ostatní
* NABÍDKA VÝUKY IN-LINE BRUSLENÍ PRO DĚTI. V pondělí v hale TSC u nádraží od 13.00 do 13.45 hodin a v pátek v tělocvičně ZŠ v ul. 28. října od 13.50 do 15.20 hodin. Více na tel. 603 902 930.
* NABÍDKA NA LETNÍ TÁBOR ODDÍLU JUDO TSC TURNOV 2014. Jako každoročně pořádá oddíl judo TSC Turnov letní sportovní tábor dětí, který se letos koná v Prackově v termínu od  23. července do  2. srpna. Tábor je zaměřen na všeobecné sportovní vyžití dětí, výuky bezpečných pádů, kurzu sebeobrany, plavání, míčových her, základy horolezectví, táborové sportovní hry a soutěže. Tento tábor je vhodný i pro děti, které nejsou členy oddílu judo. Více k táboru na www.judoturnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.