ČERVNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

Červen je ve znamení vrcholících fotbalových soutěží. Otázka letošního jara, zda se divizní FK Pěnčín-Turnov udrží v soutěži, je už snad vyřešena a doufejme, že v posledních zápasech ještě tým bude bodovat a více se přiblíží kýženému středu tabulky. Kromě fotbalu je tu ale také šachový turnaj, cykloakce putování po kopcích kolem Turnova nebo na Vyskři, podívat se můžete přijít na atletiku i a na oslavy 70 let turnovského basketbalu…

Sobota 1. června
* FOTBAL
/ I. A třída: Mírová – Stráž n. N. Výkop v 17.00 hodin.

Neděle 2. června
* FOTBAL
/ DIVIZE sk. C: FK Pěnčín-Turnov – Lhota p. L., Semilsko – OP: Mírová B – Lomnice B (14.00!), OS: Rovensko B – Tatobity. Výkop utkání v 17.00 hodin, není-li uvedeno jinak!

Středa 5. června
* FOTBAL
/ Semilsko – OS: Tatobity – Víchová B. Výkop v 17.00 hodin.

Sobota 8. června
* Šachový klub Zikuda Turnov a obec Modřišice – Podháj
srdečně zvou na 3. ročník turnaje v rapid šachu O ROHOZECKÝ SOUDEK. Začátek v 9.00 hodin v restauraci na Podháji. Hrát se bude v kategoriích žáci, muži, ženy a neregistrovaní systémem švýcarským na 9 kol dvakrát po 15 minutách. Hrací materiál zajistí pořadatel. Ceny jsou připraveny pro tři nejlepší v absolutním pořadí, tři nejlepší žáky do 15 let, pro nejlepší ženu a neregistrovaného účastníka. Dospělí zaplatí 50 Kč, děti do 15 let 25 Kč startovné.  Informace poskytne a přihlášky přijímá Miroslav Frank, tel. 737 883 323, e-mail: frankymira@atlas.cz.
* FOTBAL / III. liga sk. B – ženy: FK Pěnčín-Turnov – Mělník (10.30!), I. A třída: Mírová – Bozkov. Výkop v 17.00 hodin.

Neděle 9. června
* FOTBAL
/ Semilsko – OP: Mírová B – Malá Skála (14.00!), OS: Rovensko B – Horka. Výkop utkání v 17.00 hodin.

Sobota 15. června
* FOTBAL
/ KP: Pěnčín-Turnov B – Desná, Sedmihorky – Doksy, I. B třída: Rovensko – Rokytnice, Semilsko – OP: Malá Skála – Mříčná. Výkop utkání v 17.00 hodin.
* TU-JE-ČES-KO-KO-TA-TU. Klub Českých turistů pořádá tradiční cykloakci. Jedná se o přejezd několika vrcholů v našem okolí. Není to závod, většinou se vytvoří několik skupinek jedoucích stejně rychle, ale určitá připravenost a fyzická kondice je potřeba. Akce se koná 15. 6. 2013. Sraz v 7 hodin na parkovišti u supermarketu Billa. Návrat do 20 hodiny. A ještě odtajnění názvu – Turnov, Ještěd, Černá Studnice, Kopanina, Kozákov, Tábor, Turnov. Délka cca 120km. Trasa je určená pro horské kolo a trénované jedince, méně trénovaní se mohou samozřejmě kdykoliv odpojit. Přejezd je na vlastní nebezpečí. Pro více informací použijte e-mail kokesja@seznam.cz
* FOTBAL / DIVIZE sk. C: FK Pěnčín-Turnov – Letohrad, výkop v 15.00 hodin (Pozor, původně se mělo hrát v neděli v 17.00 hodin, zápas byl přeložen na tento nový termín!!!)

Neděle 16. června
* FOTBAL
/ I. B třída: Jenišovice – Plavy. Výkop utkání v 17.00 hodin.

Neděle 23. června
* ABECEDA FOTBALU
. Nábor nových fotbalistů do klubu FK Sedmihorky. Stadion v Sedmihorkách od 9.30 hodin. Více na www.fksedmihorky.cz

Sobota 29. června
* ROHOZEC MTB CUP 2013 – Vyskeřský handicap.
Cyklistické závody pro všechny generace. Trať vede po silnicích a zpevněných cestách a je vhodná pro horská a treková kola. Je nenáročná a vhodná pro všechny věkové i výkonnostní  kategorie.  Program: 08.00 – 10.00 – prezentace v budově OÚ Vyskeř, 10.30 – start závodu trasa „A“, 13.00 – start závodu trasa „B“, 14.30 vyhlášení výsledků cyklo závodu + tombola. Doprovodný program: výběh ke kapličce sv. Anny po křížové cestě. Předběžné přihlášky zašlete na e-mailovou adresu: amkvysker@seznam.cz (předběžné přihlášky jsou důležité pro upřesnění počtu startujících). Více informací na www.amkvysker.ic.cz a www.pivorohozec.cz
* ATLETIKA. Na Městském stadionu L. Daňka proběhne 3. kolo 1. národní ligy družstev mužů. Startovat zde bude i A družstvo mužů AC SYNER Turnov které v 1. kole vybojovalo 3. místo. Začátek závodů v 10.30, konec kolem 15. hodiny.
* DALIMĚŘICKÝ SPORTOVNÍ DEN. Začátek ve 14.00 hodin v prostorách tělocvičny tj, venkovního hřiště a hřiště malé kopané. Proběhnou soutěže ve volejbale, atletice, ale i některé disciplíny netradiční. Občerstvení zajištěno.
* 70 LET TURNOVSKÉHO BASKETBALU. Od 15.00 hodin proběhne v hale TJ ve Skálově ulici zápas legend – Brabenec přiveze vícemistry Evropy 1985 ze Stuttgartu.

OSTATNÍ

* Za podpory pivovaru Rohozec vzniká nový miniseriál bikeových závodů pod názvem MTB ROHOZEC CUP 2013. Tento pětidílný seriál, který by rád oslovil hobby cyklisty z Českého ráje a okolí, zahrnuje jak nově vzniklé soutěže, tak již zaběhlé podniky. MTB ROHOZEC CUP 2013 zahrnuje různé cyklistické disciplíny, jako cross-country, časovky, večerní závod atd. Termíny zbylých závodů jsou: 16. června – Rohozec 2K, 29. června – Vyskeřský Handicap. Podrobné info na www.pivorohozec.cz.

201306071112_sport_75_013_akcecerven

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.