ZŠ PŘÍŠOVICE V NOVÉM KABÁTĚ

0

Za stěnou nevzhledných tújí utopenou příšovickou školu, které jste si dříve možná ani nevšimli, jsme letos otevřeli pohledu kolemjdoucích novou parkovou úpravu se dvěma květinovými záhony. Současně jsme rekonstruovali zašlou vnější omítku budovy školy, která vítá školáky rozesmátým sluníčkem na své čelní stěně. Nový kabát dostala také přilehlá sportovní hala. S loňskou modernizací plynové kotelny vyšlo toto technické zhodnocení a zkrášlení školy na zhruba 3,2 mil. Kč.

Pro venkovní sportovní vyžití žáků školy, sportovních oddílů i všech sportovců z řad obyvatel obce dokončujeme v zadním traktu školy plnohodnotné multifunkční hřiště o rozměrech 18 x 36 m. Hřiště bude ve své finální podobě vybaveno venkovním osvětlením prodlužujícím dobu jeho využití včetně čipového vstupního systému a kamerového dohledu. Připravujeme i několik podélných parkovacích míst u přilehlé komunikace. Celkové náklady včetně nákladů vyvolaných přemístěním a modernizací herních prvků v zahradě a zemními úpravami se pohybují kolem 4 mil. Kč. Příspěvek ve výši 2,1 mil. Kč jsme získali z programu MMR.
Škola modernizovala počítačové vybavení včetně výukových programů a s kvalitním pedagogickým sborem a personálem je schopna zajistit veškerý servis pro naše žáky.
František Drbohlav, starosta Příšovic

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.