ZDRAVOTNĚ SOCIÁLNÍ SLUŽBY ZÍSKALY ZNAČKU KVALITY JAKO PRVNÍ V REPUBLICE!

0

Zdravotně sociální služby Turnov završily koncem roku 2014 své předsevzetí o získání Značky kvality nejen v pobytových službách, ale i v Pečovatelské službě. Jako první zařízení v České republice získala Pečovatelská služba v Turnově „Značku kvality“ s maximálním počtem pěti hvězd. Certifikaci s tímto oceněním přijel na ředitelství Domova důchodců Pohoda předat přímo prezident asociace poskytovatelů sociálních služeb Jiří Horecký. Slavnostního předání se v pátek 9. ledna zúčastnilo vedení města v čele se starostou Tomášem Hockem, místostarostkou Petrou Houškovou a vedoucí odboru sociálních věcí Hanou Kocourovou.

n201501262101_oso_09_015_zsstDále se tohoto aktu zúčastnili zaměstnanci Zdravotně sociálních služeb Turnov a za Krajský úřad Libereckého kraje Marcela Veitová, vedoucí oddělení sociálních služeb, která všem k této události pogratulovala a popřála, aby zaměstnanci u tak náročné práce vydrželi a dělali ji i nadále s radostí. Velikou radost měl především ředitel Zdravotně sociálních služeb. „Děvčata dělala práci navíc, a to především s láskou. To co dělají, není jen zaměstnání, ale poslání. Značka kvality tak vyjadřuje jak spokojenost uživatelů, tak i pracovní nasazení,“ sdělil ředitel ZSST Jaroslav Cimbál.

Tato organizace je jediná v celé České republice, která vlastní dva certifikáty s nejvyšším možným oceněním. Vypovídá to o vysoké kvalitě poskytovaných služeb všemi zaměstnanci jak seniorům v Turnově, tak i ve spádových oblastech, a za to jim patří určitě velké poděkování.

(Zdroj: Klára Preislerová, tisková mluvčí města Turnov, k.preislerova@mu.turnov.cz)

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.