TURNOVSKÁ JAZYKOVÁ ŠKOLA FAN UVÍTÁ PARTNERY EVROPSKÉHO PROJEKTU

0

Studenti a lektoři jazykové školy FAN se aktivně účastní projektu v rámci Programu celoživotního učení dospělých Grundtvig a spolu s partnerskými školami z Dánska, Finska a Španělska začleňují vyprávění příběhů do výuky cizích jazyků. Projekt „Stories of European Adults“ – SEA (Příběhy dospělých z Evropy) je zaměřen na zlepšení komunikačních dovedností v cizím jazyce, vyzkoušení různých metod a technik tvoření a vyprávění příběhů a nebude chybět ani jejich digitalizace a sdílení formou společné databáze evropských příběhů zúčastněných zemí.

První projektové setkání proběhlo úspěšně na konci října 2012 v Koldingu v Dánsku. „Stanovili jsme si úkoly a harmonogram jejich plnění, domluvili komunikaci na platformě Wiggio a po registraci lektorů a studentů začali vytvářet příběhy,“ vysvětlila Eva Fričová z turnovské jazykové školy.

Na konci dubna přijedou studenti a učitelé z partnerských zemí do Českého ráje. „Intenzivně pracujeme na přípravě bohatého odborného programu, organizujeme několik workshopů vedených rodilou mluvčí z Britské rady a metodičkou z Cambridge University Press. Program bude dále doplněn příběhy z Českého ráje, návštěvou Muzea Českého ráje a zámku Sychrova. Těšíme se, že našim partnerům ukážeme krásy našeho města a okolí, že se lépe poznáme a společně naučíme mnoho nového“, zakončila Fričová.

Sdílet

Autor článku

Comments are closed.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.