TURNOVSKÁ JAZYKOVÁ ŠKOLA FAN UVÍTÁ PARTNERY EVROPSKÉHO PROJEKTU

0

Studenti a lektoři jazykové školy FAN se aktivně účastní projektu v rámci Programu celoživotního učení dospělých Grundtvig a spolu s partnerskými školami z Dánska, Finska a Španělska začleňují vyprávění příběhů do výuky cizích jazyků. Projekt „Stories of European Adults“ – SEA (Příběhy dospělých z Evropy) je zaměřen na zlepšení komunikačních dovedností v cizím jazyce, vyzkoušení různých metod a technik tvoření a vyprávění příběhů a nebude chybět ani jejich digitalizace a sdílení formou společné databáze evropských příběhů zúčastněných zemí.

První projektové setkání proběhlo úspěšně na konci října 2012 v Koldingu v Dánsku. „Stanovili jsme si úkoly a harmonogram jejich plnění, domluvili komunikaci na platformě Wiggio a po registraci lektorů a studentů začali vytvářet příběhy,“ vysvětlila Eva Fričová z turnovské jazykové školy.

Na konci dubna přijedou studenti a učitelé z partnerských zemí do Českého ráje. „Intenzivně pracujeme na přípravě bohatého odborného programu, organizujeme několik workshopů vedených rodilou mluvčí z Britské rady a metodičkou z Cambridge University Press. Program bude dále doplněn příběhy z Českého ráje, návštěvou Muzea Českého ráje a zámku Sychrova. Těšíme se, že našim partnerům ukážeme krásy našeho města a okolí, že se lépe poznáme a společně naučíme mnoho nového“, zakončila Fričová.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.