PROFILOVÝ POŘAD TAPŠ ILMA

0

Je již tradicí, že v předvánočních dnech pořádá Taneční a pohybová škola ILMA Ilony Šulcové profilový pořad, který přináší průřez celoroční taneční činností školy od mateřských školek až po hlavní věkovou kategorii, a to nejen v soutěžních souborech, ale i v komerčních kurzech. Vloni se profilový pořad konal 13. prosince již po dvaadvacáté a věřte, že se bylo na co dívat! Akci v krásně vyzdobeném sále KD Pěnčín moderovala již tradičně Ilona Šulcová. Program byl zpestřen vystoupením souboru dětí z dětského domova z Liberce pod vedením Lenky Korubové, která je objeveným talentem právě Ilony Šulcové.

Vzácnou návštěvou z Městského úřadu v Turnově byl místostarosta Otakar Špetlík, který tanečníkům ILMY věnoval pamětní listy za celoroční výborné výsledky a vzornou reprezentaci Turnova v tuzemsku i zahraničí.
Celá akce byla natáčena profesionální firmou FTJ Video p. Forejta, která též zajišťovala velkoplošnou projekci. DVD z akce, které si mohli návštěvníci zakoupit na dobírku, bylo pro mnohé krásným vánočním dárkem pro rodiče či prarodiče, kteří se akce nemohli zúčastnit. Děkujeme též firmě THT MUSIC, našemu dlouholetému partnerovi při pořádání soutěží, za vytvoření velmi zajímavého pojetí hlediště, které zcela změnilo klasickou podobu sálu.

Profilový večer byl skutečně velmi příjemným a pohodovým zakončením celoroční práce TaPŠ ILMA, která za loňský rok dokázala, že je více než dobrá, což je zároveň skvělým odrazovým můstkem pro náročný soutěžní rok 2013. Děkujeme všem za skvělou práci.

Šárka Salabová, TaPŠ ILMA
taps.ilma@seznam.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.