POZVÁNKA DO SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLY VE ZBOROVSKÉ ULICI

0

„Naše škola se oficiálně stala od 1. ledna 2015 školskou organizací města Turnova. Cítíme potřebu představit naši speciálně pedagogickou činnost, pochlubit se novými prostorami a zároveň chceme pomoci získat finance jedné z našich maminek pro zakoupení naslouchátek svému synovi – našemu žáčkovi. V pátek 20. února proto uspořádáme v nových prostorách ve Zborovské ulici dne otevřených dveří,“ zve Radka Šimůnková, zástupkyně ředitelky ZŠ.

S DĚTMI PRO DĚTI – DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Základní škola Zborovská 519 v Turnově (ZŠ praktická a ZŠ speciální)

Pátek 20. února
* ukázky speciálně pedagogických metod výuky
* kulturní vystoupení žáků
* prohlídka nových prostor školy
* ukázky logopedické péče (prevence řečových vad, řečová výchova)
* bazárek s pohoštěním, tombola

Program:
* 8 -10 hodin: běžná výuka (přijďte se podívat do tříd, jak se učíme a co všechno dokážeme).
* Od 10 hodin: krátké divadelní a hudební vystoupení našich žáků.

* Následuje prohlídka školy při plném provozu se zábavnými a tvořivými aktivitami, vyzkoušet nebo prohlédnout si můžete třeba jarní výtvarné dílničky, relaxační místnost s překážkovou dráhou pro děti, ukázku činnosti naší ekoškoly, logopedická cvičení a hry, prezentaci školy v ICT učebně, okénko profesní orientace, zajímavé metody výuky apod.
* Akci pořádáme také za účelem příspěvku na zakoupení naslouchátek pro našeho prvňáčka, nejen proto všechny srdečně zveme k nákupu do našeho „Bazárku“ s oblečením a  dětskými výrobky, zajděte do školní improvizované kavárničky na něco dobrého a svým dětem můžete udělat radost drobnostmi z tomboly (vyhrává každý lístek).
* Mezi 12. až 15. hodinou jsme zájemcům plně k dispozici ohledně konzultací a individuálních prohlídek tříd, učebních materiálů apod.

Sdílet

Autor článku

Comments are closed.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.