POZVÁNKA DO SPECIÁLNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLY VE ZBOROVSKÉ ULICI

0

„Naše škola se oficiálně stala od 1. ledna 2015 školskou organizací města Turnova. Cítíme potřebu představit naši speciálně pedagogickou činnost, pochlubit se novými prostorami a zároveň chceme pomoci získat finance jedné z našich maminek pro zakoupení naslouchátek svému synovi – našemu žáčkovi. V pátek 20. února proto uspořádáme v nových prostorách ve Zborovské ulici dne otevřených dveří,“ zve Radka Šimůnková, zástupkyně ředitelky ZŠ.

S DĚTMI PRO DĚTI – DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Základní škola Zborovská 519 v Turnově (ZŠ praktická a ZŠ speciální)

Pátek 20. února
* ukázky speciálně pedagogických metod výuky
* kulturní vystoupení žáků
* prohlídka nových prostor školy
* ukázky logopedické péče (prevence řečových vad, řečová výchova)
* bazárek s pohoštěním, tombola

Program:
* 8 -10 hodin: běžná výuka (přijďte se podívat do tříd, jak se učíme a co všechno dokážeme).
* Od 10 hodin: krátké divadelní a hudební vystoupení našich žáků.

* Následuje prohlídka školy při plném provozu se zábavnými a tvořivými aktivitami, vyzkoušet nebo prohlédnout si můžete třeba jarní výtvarné dílničky, relaxační místnost s překážkovou dráhou pro děti, ukázku činnosti naší ekoškoly, logopedická cvičení a hry, prezentaci školy v ICT učebně, okénko profesní orientace, zajímavé metody výuky apod.
* Akci pořádáme také za účelem příspěvku na zakoupení naslouchátek pro našeho prvňáčka, nejen proto všechny srdečně zveme k nákupu do našeho „Bazárku“ s oblečením a  dětskými výrobky, zajděte do školní improvizované kavárničky na něco dobrého a svým dětem můžete udělat radost drobnostmi z tomboly (vyhrává každý lístek).
* Mezi 12. až 15. hodinou jsme zájemcům plně k dispozici ohledně konzultací a individuálních prohlídek tříd, učebních materiálů apod.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.