NEJMLADŠÍ TANEČNÍCI Z TaPŠ ILMA BOJOVALI V CHOMUTOVĚ

0

O víkendu 30. dubna a 1. května se v Chomutově uskutečnilo v rámci celorepublikové taneční soutěže TopGal Dance Life Tour 2011 Mistrovství Čech kategorií „Děti“ a „Mini“ (nejmladší kategorie dětí do 8 let), kterého se za turnovskou Taneční a pohybovou školu ILMA zúčastnilo šest tanečních skupin, které postoupily z regionálního kola v Jablonci nad Nisou.

Sobotní část soutěže byla věnována disciplínám Street a Disco – zde se za naší školu představila choreografie „Letušky“, trenérky Markéty Kafkové a v silné konkurenci získala velmi hezké sedmé místo. V neděli se představily taneční skupiny speciálních párových tanců: „Večerníček“, choreografie Denisa Šulcová – 1. místo, „Russian Story“, choreografie Denisa a Marian Šulcovi – 2. místo, Latino show – „Příběh malíře“, choreografie Denisa a Marian Šulcovi – 3. místo, Latino show MINI – „Karkulky“, choreografie Ilona Šulcová, Veronika Horáčková – 3. místo, Pompom Dance – „Zavřete poklop, odlétáme“ – choreografie Ilona Šulcová, Veronika Horáčková – 3. místo.

Umístění jsou tedy skutečně pěkná a všechny dětské skupiny postupují na mistrovství České republiky příslušných disciplín. Za úspěchy našich nejmenších je velký kus práce a trpělivosti ze strany týmu trenérů, ale i rodičů. Děkujeme a držíme palce na mistrovství ČR.

 

Šárka Salabová, TaPŠ ILMA, taps.ilma@seznam.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.