NÁMOŘNÍCI A WESTERN? JEN NA ZŠ SKÁLOVA!

0

Na konec května a začátek června připravila ZŠ Skálova dvě velké akce pro veřejnost. V sobotu 20. května je to akce „Na palubu!“ v budově ve Skálově ulici a 1. června zahradní slavnost ve westernovém duchu na prvním stupni v Alešově ulici.

V akci „Na palubu!“ se účastníci objeví ve světě námořníků, pirátů a vodních živlů. Kromě mnoha soutěžních a zábavných úkolů z námořnického prostředí bude přichystáno občerstvení. Akci doplní kulturní program v podání žáků školy. „Za splnění úkolů získají návštěvníci ceny v tombole, památku na tuto akci mohou pořídit ve fotokoutku, velkým lákadlem bude také zpřístupněná věž naší školy,” zve ředitel Michal Loukota.

Den dětí oslavíme na 1. stupni v Alešově ulici. Celá škola se promění v jedno westernové městečko. „V 16.00 hodin proběhne slavnostní zahájení, po kterém se budou děti moci vydat k plnění kovbojských úkolů. Od 17.00 jako předkapela vystoupí flétničkový sbor a poté k tanci a poslechu zahraje bluegrassová kapela Funny Grass. Ukončení akce předpokládáme v 19.00 hodin, ohnivou vodu v dětském provedení a další občerstvení bude možné zakoupit ve školním stánku,” přibližuje vedoucí učitelka 1. stupně Vendula Bičíková.

„Věříme, že nám opět vyjde počasí a budeme moci využít zahradu, kde jsou nově umístěny herní prvky, realizované i díky sponzorům, kterými jsou firmy Zikuda, Kamax a Nadace Preciosa. Obě akce pořádáme nejenom pro žáky naší školy a jejich rodiče, ale i pro veřejnost. Myslím, že je na co se těšit, každý si přijde na své,” těší se na všechny příchozí Michal Loukota.
Jana Pekařová, jana.pekarova@zsskalova.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.