DVĚ NOVÁ RYCHLÁ OBČERSTVENÍ ZAČALA FUNGOVAT NA DÁLNICI U PŘÍŠOVIC

0

Ve středu 13. října dopoledne začaly jako první provozovny svého druhu na Turnovsku fungovat nová restaurace Burger King a pobočka nadnárodního fastfoodového řetězce KFC. Obojí najdete na dálnici u Příšovic za čerpací stanicí Shell ve směru na Prahu. Jak zaznělo při slavnostním otevření, spoléhají tady nejen na projíždějící motoristy, ale i na místní z okolních obcí a z Turnova, protože dosud tu nic podobného nefunguje.

„O práci u nás byl poměrně velký zájem, je to atraktivní zaměstnání, které místní znají především z velkých měst nebo obchodních center. Práci v naší restauraci našlo 22 lidí, nejvíc jich je místních přímo z Příšovic a Svijan, potom z Pěnčína, Turnova, ze Žďárku a jedna paní bude dojíždět z Malé Skály. Máme i hodně brigádníků především z řad místních studentů,“ přibližuje Petra Stříbrná, manažerka restaurace Burger King. Nejbližší pobočku tohoto řetězce najdete v Liberci a v Mladé Boleslavi, pobočka typu té v Příšovicích stojí u dálnice v Benátkách nad Jizerou.
Jak restaurace Burger King, tak i sousední provozovna KFC mají otevřeno sedm dnů v týdnu od 7.00 do 23.00 hodin, v obou případech můžete služeb využít uvnitř, nebo si jídlo objednat u okénka přímo do auta.

Podle starosty Příšovic Františka Drbohlava jsou obě nové provozovny pro obec přínosem. Poskytly zaměstnání několika desítkám lidí, u dálnice vznikl malý multifunkční areál, je tady zahradnictví Diké, benzinová čerpací stanice a nyní pobočky známých provozovatelů rychlého občerstvení. „V příštím roce začne oprava mostů přes dálnici, už jsme si vymínili, že v rámci rekonstrukce bude na mostě chodník a až k těmto novým provozovnám by měla vést komunikace pro pěší a pro cyklisty. To vidím vzhledem k bezpečnosti silničního povozu jako nutnost,“ uzavřel starosta Příšovic.
(PR)

Provozovna Burger King

Provozovna KFC v Příšovicích

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.