DO TATOBIT MÍŘÍ HVĚZDY

0

Talk show „Hvězdná setkání“ se od ledna koná pravidelně každý měsíc v KD Tatobity. Moderovaný večer se známými osobnostmi uměleckého a veřejného života nese společné motto: „Smích nedělá život lehčí, ale pomáhá, aby byl lepší.“ Zajímavé a vzácné hosty přivede do Tatobit autorka a zároveň moderátorka „Hvězdných setkání“ Marianne Ehrenthal. Prvním hostem byl 24. ledna režisér Zdeněk Troška.

Dalším hostem těchto setkání je dvojice prof. MUDr. Jan Pirk a Naďa Konvalinková. Na zajímavé setkání s nimi se můžete těšit 14. února od 19.00 hodin v KD Tatobity.

Následujícími hosty budou: 6. března Josef Laufer, 3. dubna Josef Dvořák, 15. května Marek Dědík a Roman Zach a 12. června Jiří Lábus.

Předprodej vstupenek na všechna vystoupení probíhá v Obecním úřadě Tatobity, nebo je možná rezervace na tel. 481 381 161 a 724 179 996. Začátky představení vždy v 19.00 hod., cena vstupenky je 190 Kč.

Talk show „Hvězdná setkání“ vznikla na podporu projektu „Světýlko pro maminku“. Projekt je určen maminkám a rodinám, které ztratily své milované dospělé dítě. Jeho autorkou a zakladatelkou je Marianne Ehrenthal.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.