DĚTI Z MATEŘSKÉ ŠKOLY VE ZBOROVSKÉ ULICI MAJÍ NOVOU TRAMPOLÍNU

0

V úterý 10. září byl dětem z mateřské školy v turnovské Zborovské ulici předán jeden poměrně velký dárek – vzduchová trampolína. „Naše firma vyhlásila ve spolupráci s časopisem Informatorium školy mateřské celorepublikovou soutěž. Děti měly namalovat obrázek trampolíny umístěné v zahradě své mateřské školy. Soutěže se zúčastnilo několik desítek škol, jako vítězná byla vylosována Mateřská škola ve Zborovské ulici v Turnově,“ uvedl majitel firmy Skákejte.cz Lukáš Bělohradský, který je současně i zdejším zastupitelem.

Areál MŠ Zborovská s novou trampolínou

Turnovská mateřská škola získala trampolínu o velikosti 5 x 5 metrů v hodnotě 100 tisíc korun. Jedná se o bezbariérový herní prvek pro děti od tří let, který je nenáročný na údržbu – na zimu se prostě pouze vypne přívod elektřiny a na jaře se trampolína znovu nafoukne.

Společnost Skákejte.cz je výrobcem a dodavatelem vzduchových trampolín, ty největší mají rozměry 10 x 16 metrů. Za sebou má desítky instalací u nás i v zahraničí, letos největší akcí bylo trampolínové centrum v Trixi parku v Großschönau v Německu nedaleko českých hranic.

Lukáš Bělohradský s ředitelkou mateřské školy Janou Brožovou

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.