ZÍSKEJTE VOLNÉ VSTUPENKY NA MIMOŘÁDNÝ KONCERT: VIVALDIANNO NA SYCHROVĚ!

0

Po hvězdách typu Apocalyptica, Sinéad O’Connor, Čechomor, Tomáš Klus či Ritchie Blackmore s kapelou Blackmore´s Night se pomalu chystá v parku sychrovského zámku další výjimečný koncert. Magická zahrada ožije v sobotu 27. června hudbou barokního génia Antonia Vivaldiho. Půjde o jediný koncert v rámci celého projektu, který se uskuteční pod širým nebem. Houslový virtuos Jaroslav Svěcený a rocker Michal Dvořák spojili své síly, přizvali renomované muzikanty z celého světa a vzniklo něco, co daleko přesahuje českou kotlinu. Jedná se o strhující podívanou. A jde o zážitek hudební i vizuální, protože hudbu doprovází mimořádně nápadité aranže a animace japonského scénografa.

Kulturní magazín Fantom k pražské premiéře napsal: Neutuchající potlesk, standing ovation a obrovská dávka emocí – takové bylo Vivaldianno (Michal Dvořák a & Jaroslav Svěcený) v pražské O2 aréně. 9500 diváků sledovalo ohromnou show nabitou energickou hudbou, tancem, mluveným slovem a speciálními 3D animacemi. „Rok a půl práce téměř čtyřiceti lidí, mnohamilionové investice, tisíce hodin ve studiu, realizace šílených, jedinečných a originálních nápadů, a pak 110minut a je to pryč… Jsem dojat,“ uvedl po koncertě autor projektu Michal Dvořák. Celý autorský tým dokázal tímto „koncertem nové generace“, že klasická hudba se dá interpretovat i v moderním pojetí tak, že oslovuje širokou veřejnost u nás i v zahraničí. Zájem světových hudebních hvězd i nadnárodních uměleckých agentur je toho důkazem.

„Myslím, že tohle je přesně ten koncert, který by měl v zámecké zahradě na Sychrově zaznít. Stálo nás to poměrně hodně úsilí, aby tvůrci, kteří jsou stoprocentní profesionálové, svolili, a souhlasili s venkovním pódiem, kde přece jen záleží i na nikdy dopředu plně odhadnutelném vlivu počasí. Za to jim patří poděkování. A já doufám, že velké poděkování si muzikanti vyslouží i na samotném koncertu ze strany diváků. Zájem je poměrně velký, dostáváme i úsměvné dotazy, jestli návštěvníci mohou přijít v šortkách a tričku. Mohou. Je to koncert venku, společenský oblek nevyžadujeme, spíš přibalte na večer svetr,“ glosuje za pořadatele Pavel Mikez.

A protože zájem o koncert je opravdu poměrně velký, prosí pořadatelé všechny diváky, aby přijížděli s dostatečným předstihem a dbali pokynů pořadatelské služby stran parkování před zámkem.

Vstupenky na sychrovský koncert zakoupíte v sítích Ticketpro, Ticketportal, Ticketart, Ticketstream a evstupenka. Ceny jsou od 390 Kč. Vzhledem k lepšímu vyznění obrazových efektů a animací bylo dodatečně s tvůrci dohodnuto, že začátek koncertu na Sychrově 27. června bude posunut na 21.00 hodin s tím, že areál bude otevřen v 19.00 hodin.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA VIVALDIANNO
Čtenáři TvA mají exkluzivní možnost získat volné vstupenky na výjimečný mezinárodní projekt Vivaldianno. Tři vylosovaní čtenáři získají vždy po dvou vstupenkách na koncert! Chcete se soutěže zúčastnit? Odpovězte na tuto jednoduchou otázku: Ve kterém východočeském městě se narodil houslista Jaroslav Svěcený? Své výhradně písemné odpovědi (nikoli e-maily) doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do čtvrtka 25. června 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na obálku či korespondenční lístek napište „Vivaldianno“.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.