WALDA V KACANOVECH

0

Jedna z pozvánek nadcházejícího víkendu stojí za zvláštní pozornost. Waldemar Matuška (*1932) byl český zpěvák a herec. Byl to jeden z našich nejpopulárnějších zpěváků 60. a 70. let, byl velice oblíben u mnoha generací. V létě roku 1986 se společně s manželkou Olgou Blechovou nevrátili z vystupování v USA a trvale žili v St. Petersburgu na Floridě. Do Čech po roce 1989 jezdil Walda pravidelně, zemřel na Floridě v roce 2009. Skupina Waldovy Matušky vznikla v Kacanovech před třemi lety. „Bylo to u příležitosti svatby našeho kamaráda, nacvičili jsme pár písní. Mělo to ale takový ohlas, že jsme nakonec sestavili celý program a vloni a letos už to vypadá na nějakou čtyřicítku koncertů i za hranicemi našeho regionu, lidé mají prostě Waldu rádi,“ říká frontman kapely Honza Bílý. Jak rád doplňuje, ze strany Waldových Matušek nejde o žádný revival. „Jsme přátelé přátel písní Waldemara Matušky!“

n201602292038_vakci_31_016_akcebrezenA právě všichni Waldovi přátelé se sejdou v sobotu 12. března v Kacanovech na vzpomínkovém večeru na Waldemara Matušku. Zahrají legendární KTO a Waldovy Matušky. Večerem bude provázet Veronika Sedláčková (Radiožurnál, dříve ČT). Dozvíte se zajímavosti z Waldemarova života, při projekci se seznámíme s jeho obsáhlým uměleckým dílem, dojde na zajímavé rozhovory s jeho přáteli a hlavně se budou zpívat Waldovy písně! Bude to velmi veselý a zajímavý večer!

KD Kacanovy od 20.00 hodin. Vstupné na místě 200 Kč, 170 Kč v předprodeji v Trafice U Vildy ve Skálově ulici a v Hotelu Králíček. Pořádá o. s. Radosti. Informace na tel. 724 901 387.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.