VÁNOČNÍ SOUTĚŽ TVA ZNÁ SVÉ VÍTĚZE

0

Do středy 3. prosince mohli čtenáři TURNOVSKA V AKCI (tištěné i elektronické verze) odpovídat na otázky vánoční soutěže, kterou redakce připravila společně s turnovskou firmou Müller Elektronic centrum v Bezručově ulici. Ta do soutěže věnovala tři ceny. Soutěže se zúčastnilo celkem 194 čtenářů (!), kteří využili možnost své odpovědi doručit poštou, osobně, ale i elektronickou formou. Zveřejněním otázek na internetu měla soutěž účastníky nejen z Turnovska, ale i z Liberce, Jičína, Mostu, Chomutova, Prahy a z různých koutů Moravy.

V pátek 5. prosince v podvečer se potom uskutečnilo předání cen vylosovaným čtenářům. Hlavní cenu, značkový set-top-box pro příjem digitálního televizního vysílání, získala paní Jana Štamberová z ulice Kosmonautů v Turnově. Druhou cenu, profesionální nabíjecí halogenovou svítilnu vyhrál Jan Zárybnický z Ohrazenic a třetí cena – digitální přenosné malé rádio – patří Daniele Petrtýlové z Prahy.

Výhercům gratulujeme a vy ostatní nevěšte hlavu, ještě v průběhu zimy a na jaře chystáme další zajímavé soutěže. To se třeba štěstí zase usměje na vás…

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.