ŠŤASTNÁ ZEMĚ CHYSTÁ DĚTSKÝ DEN PLNÝ ZÁBAVY

0

Ve Šťastné zemi už probíhají přípravy na svátek dětí, který se zde bude slavit v sobotu 4. června. Na děti bude čekat již připravený park s mnoha herními prvky, trampolínami, hradem Trosky i mini ZOO, ale také bohatý doprovodný program. Chybět nebudou oblíbené atrakce aquazorbing, dětské bagroviště a jízdy na koních. Program bude pohádkový pro menší děti – loutkové divadlo Katka zahraje dvakrát během dne pohádku Zlatovláska, budou připraveny pohádkové výtvarné dílničky. Pro větší děti bude přitažlivá Tomova dílna na dřevěné zbraně, dobývání hradu Trosky, rytířské hry a s ukázkou techniky přijedou místní hasičské útvary, které pomohou zbourat májku, která v parku zůstala od prvomájové veselice. Po celý den budou pro všechny děti připraveny hry a soutěže za sladkou odměnu, chybět nebude minidiskotéka. Rozšířeno bude i občerstvení, a to jak o sladké, tak o zdravé dobroty.

Program letošního dětského dne významně podpořila Nadace dřevo pro život. V sobotu 4. června zde bude předána cena „Dřevěná stavba roku 2016“, kterou v kategorii velká dětská hřiště získala replika hradu Trosky. Cena představuje částku 10 tisíc korun! Replika hradu Trosky byla slavnostně uvedena do provozu v červnu 2015, a tak předáním ceny oslaví i své první narozeniny.

A co se chystá ve Šťastné zemi na léto? To bude ve znamení Slavností slámy, nové sochy ze slámy a slaměný hrad zde budou od 2. července připraveny pro radost všem (na srpen se chystá i slámování, kdy si výrobu sochy ze slámy bude moci zkusit každý). Tím začne indiánské léto s bubnováním a indiánským tábořištěm. Neděle budou pravidelně patřit Škole kouzel Pavla Dolejšky a Šťastnou zemi roztančí svým programem Taneční a pohybová škola ILMA. Jako každoročně zahrají v krásném a netradičním prostření i kapely. Na koncerty skupin Sebastian, Mandrage, Mig21 a Pavla Nováka byl již zahájen předprodej vstupenek na Ticketstream. Pro děti přijedou v neděli 26. června zahrát Čiperkové.

* Sobota 4. června 2016 – Dětský den
Program:
10:00 – pohádková tvořivá dílna
11:00 – divadlo, pohádka Zlatovláska
13:00 – dobývání hradu Trosky a rytířské hry
14: 00 – pohádková tvořivá dílna
15:00 – divadlo, pohádka Zlatovláska
16:00 – minidiskotéka
Celodenní program:
Hasičský den ve Šťastné zemi – celý den ukázky a program pro děti
Tomova dílna – výroba dřevěných zbraní

KONCERTY
* 17. 6. Sebastian – Český slavík – Objev roku 2015
* 26. 6. Čiperkové – dětská kapela
* 6. 7. Pavel Novák – dva koncerty – pro děti a vzpomínkový Pavla Nováka
* 16. 7. Mandrage
* 12. 8. MIG 21

Aktuálně vše najdete v kalendáři na www.stastnazeme.cz a www.facebook.com/stastnazeme

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.