SPECIÁLNÍ TRIATLON NEBO ROZLUČKA S LÉTEM? NA ROHOZCI BUDE VESELO

0

Oficiální konec léta letos připadá na 22. září a Rohozecký pivovar si do té doby připravil ještě dvě zajímavé události, které si nesmíte nechat ujít.

Vezmeme to hezky popořadě. Připravte si diář a rezervujte si sobotu 11. září pro 10. ročník Rohozeckého Triatlonu. První dvě disciplíny v podobě běhu na 3 km a 20 km jízdy na kole vás asi nepřekvapí, ale finální tři půllitry zlatavého moku už zní trochu netradičně. Pít se bude Rohozecký Podskalák a je jasné, že zúčastnit se mohou pouze osoby starší 18 let. Mladiství, abstinenti nebo zkrátka ti, kteří si na závod netroufnou, přijďte neohroženým sportovcům a pivním nadšencům fandit. Startuje se ve 13.30 v obci Boseň v amfiteátru pod hradem Valečov. Účastníci, nezapomeňte cyklistickou přilbu.

 

Další sobota, tedy 18. září, se už ponese pouze v duchu oslav. Přímo v areálu Pivovaru Rohozec na Malém Rohozci v Turnově proběhne tradiční, již 13. Rohozecké loučení s létem. Na své si přijdou děti i dospělí. Připraven bude skákací hrad, malování na obličej nebo auta horské služby, které si bude možné prohlédnout zblízka. O hudební doprovod se postarají kapely Nonstop, Adaptace a VaŤák. Po celý den lze vyrazit na prohlídku pivovaru, kde ochutnáte pivo přímo z tanku. V případě, že počasí bude přát, nezapomeňte i teplou bundu, protože teploty ve sklepení pivovaru klesají pod 10 stupňů. Samozřejmě se taková slavnost neobejde bez řádné zásoby piva a chutného jídla.
Michal Thoř, Pivovar Rohozec

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.