SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA KONCERT TOMÁŠE KLUSE A NA FESTIVAL ROCK ON

0

Doba jarních koncertů a festivalů je tady. A také tradičních soutěží na TvA o volné vstupenky na tyto akce. Jako první je tady soutěž o volné vstupenky na koncert TOMÁŠE KLUSE, který se uskuteční v pátek 16. května v KD v Pěnčíně od 20.00 hodin. A od stejného pořadatele zde máme také další soutěž, tentokrát o volné vstupenky na ROCK ON, open air festival, který se uskuteční v areálu letního kina v Turnově v sobotu 24. května od 14.00 do 24.00 hodin.

Vystoupí zde kapely: Vypsaná fixa, Ty nikdy, Paulie GARAND + Kenny Rough, De Bill Heads, Prague Conspiracy, Bags, All Friends Dead, Deathward a Angreštová fošna. Cena vstupného na festival v předprodeji je 225 Kč (do konce dubna), poté 250 Kč. Předprodej probíhá v síti Ticketstream, v recepci KCT, v regionálních infocentrech a v trafice U Vildy ve Skálově ulici. Cena vstupného na místě je 325 Kč. Slosovatelné vstupenky – vstupenky na festival Votvírák, pivo, trička. Více info najdete na Facebook.com/rockonfestival.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA KONCERT TOMÁŠE KLUSE A FESTIVAL ROCK ON
Koncert Tomáše Kluse je již prakticky vyprodán, máte tak jedinečnou šanci se na něj dostat prostřednictvím účasti v soutěži TvA. Na rockový festival jsou vstupenky v prodeji, když budete mít v losování štěstí, můžete ušetřit.
Pořadatel do soutěže věnuje dvakrát dvě vstupenky na festival ROCK ON a dvě vstupenky na koncert TOMÁŠE KLUSE. Chcete se soutěže zúčastnit? Potom odpovězte na dvě jednoduché otázky: Jak se jmenuje tradičný spoluhráč Tomáše Kluse na kytaru a odkud pochází kapela Vypsaná fixa.
Svoji výhradně písemnou odpověď (nikoli e-mail) doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do čtvrtka 8. května 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na obálku či korespondenční lístek napište „Klus a Rock On“.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.