RODINNÉ ODPOLEDNE S KOLOBĚŽKAMI PŘED STŘELNICÍ

0

Pohodový program pro dospělé i děti připravilo Kulturní centrum Turnov na neděli 5. června přímo před Střelnicí v centru města. Všichni zájemci si tu budou moci vyzkoušet moderní sportovní novinku – koloběžky. Chystají se závody pro děti i dospělé, bude se grilovat a na všechny vaše otázky budou odpovídat odborníci z půjčoven a prodejen koloběžek „Climbing“ a „Koloběžky Český ráj“. Program začíná už ve 14.00 hodin a potrvá přibližně do 18.00 hodin.

Po Českém ráji se na koloběžkách projíždí čím dál víc lidí a všechny to od pohledu vážně baví. Koloběžky jsou skvělá věc nejen na výlety s celou rodinou, na sportovní tréninky, ale taky jako dopravní prostředek třeba do práce.

ZÁVODÍME A VYHRÁVÁME
Na pohodové rodinné odpoledne máme pro všechny sportovce připravený zajímavý program. Pro děti i dospělé jsou nachystané soutěže o super ceny. Vyhrát můžete třeba zapůjčení koloběžek na celý víkend či odpoledne zdarma. Koloběžky Český ráj a Climbing připravily spoustu drobností i pro děti a Kulturní centrum Turnov přidá pár vstupenek do letního kina. Šance na výhru jsou dost vysoké, platí tedy, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

GRILUJEME HAMBURGERY I SPECIALITY
Po sportovních výkonech nejednomu vyhládne a od toho tu je kavárna a restaurace KUS na Střelnici. V neděli se bude grilovat, a to klasika v podobě klobás, hamburgerů, ale čekají nás i nějaké ty speciality. Už teď můžeme prozradit, že v hlavní roli budou kuřecí křidýlka v domácí barbecue omáčce a zeleninou s česnekovým dipem. Na žízeň točíme vychlazené Svijany a Kofolu, zdravější variantou jsou pak ovocné a zeleninové freshe. Chybět nesmí samozřejmě ani výborná káva a zmrzlinové poháry.

Program odpoledne s koloběžkami před Střelnicí:
14:00 – začínáme grilovat
15:00 – první soutěž v jízdě na zručnost pro děti
16:00 – soutěž v jízdě na zručnost pro dospělé
17:00 – druhá soutěž v jízdě na zručnost pro děti
18:00 – konec oficiálního programu, grilování pokračuje

Ceny pro vítěze:
1. místo – zapůjčení dvou koloběžek pro dospělé na celý víkend
2. místo – dvě koloběžky na 5 hodin – „Za kulturou na koloběžce”
3. místo – computer na koloběžku

Na děti čekají diplomy, plyšáci a další drobnosti.
Adéla Beranová, adela.beranova@kcturnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.