REKORDNÍ VÁNOČNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽ 2008

0

Vánoční tipovací soutěž na téma jestli na Štědrý den bude, nebo nebude v Turnově sníh, každoročně již od roku 1979 vyhlašuje  Amatérské pozorovací centrum Turnov. Soutěž má tedy již docela slušnou tradici, což potvrzuje hojná účast. Podle vyhlašovatele Vlastíka Brůčka soutěž obesílají lidé nejen z Turnova, ale i z různých koutů Čech, a ze zahraničí.„Nejvzdálenějším tipujícím za všechny dosavadní ročníky soutěže je bývalá Turnovačka žijící v USA. V jednom z předchozích ročníků se nám podařilo sehnat opravdu atraktivní cenu pro vítěze, a sice zájezd na Kanárské ostrovy. To už asi těžko zopakujeme,“ přiblížil Brůček.

Jak to bylo letos? „V Turnově začal Štědrý den slabou sněhovou nadílkou, ta se ale během dopoledne rychle rozplynula v dešťových přeháňkách. Proto jsme se rozhodli vylosovat dva šťastlivce, kteří hlasovali pro sníh, a aby to nebylo líto těm ostatním, tak jsme losovali také jednoho účastníka soutěže z tipů Vánoce na blátě,“ uvedl Vlastík Brůček.

Pro zajímavost: Letos přišlo v historii soutěže nejvíce tipů, díky internetu prakticky ze všech koutů Čech a ze zahraničí – celkem 511! Sníh tipovalo 222 respondentů a že bude Štědrý den bez sněhu tipovalo 289 hlasujících.

Výsledky:
* Poukaz na bezplatné věštecko-terapeutické služby pro 1. pololetí roku 2009 získávají manželé Kindlovi z Horní Dušnice.

* Výpravnou knihu Encyklopedie vesmíru získává Zdena Vraňanová z Turnova.

* Značkový kosmetický balíček bude dělat radost na Moravě, a sice Janě Zubkové z Přerova.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.