PRÁZDNINOVÉ VĚŠTĚNÍ

0

Začalo léto a s ním prázdniny a dovolené. Možná si kladete otázku, co nám toto období přinese, na co si máme dát pozor a naopak, co dobrého můžeme v tomto období zúročit. Na hlavní měsíce léta – červenec a srpen – mi na tuto otázku vyšla následující skupina tarotových karet: Mág, Blázen, Milenci, Věž a Hvězda. Tedy pokud trochu rozumíte tarotu, poněkud složitá kombinace. Pokusme se jí tedy rozkódovat.

Karty nám říkají, že prožijeme období, které bude náročnější na naši psychiku a koncentrovanost (Blázen, Věž), ale první a poslední karta v řadě (Mág, Hvězda) jsou určitou pojistkou proti velkým nepříjemnostem. Pánové a dámy: Pozor!!!, období nepřeje rodinným sporům! Než odjedete na dovolenou, nehádejte se, a o dovolené se snažte vyčistit hlavu a nenechat se vtáhnout zápornými emocemi svého partnera do konfliktů. Řiďte se úslovím: „Nic není problém“.

Výše uvedená kombinace karet ukazuje i střet přírodních živlů a tudíž extrémy v počasí. Ovšem na ty jsme si již za několik posledních let zvykli, takže málokoho asi překvapí úmorná vedra, prudké bouře, náhlé citelné ochlazení a následně opět horko. Tak tomu bude i letos a větší výkyvy v počasí čekejme v první a třetí dekádě července a první dekádě srpna.

Prázdninové období nepřeje příliš lehkému hazardu, a proto neočekávejte mimořádně vysoké výhry. Letos jsou pro červenec a srpen šťastná čísla: 2, 4, 17, 23, 25. To jsou ale také data konkrétních dnů. A právě v nich je vhodné o prázdninách dělat důležitá rozhodnutí.

Osobám narozeným ve znamení býka, štíra a kozoroha v nadcházejícím období hrozí zejména únava svalů a kloubů, včetně páteře, vodnářům, pannám a beranům záněty močových a dýchacích cest, střelcům, rybám a blížencům drobné úrazy při jízdě na kole nebo pády z malých výšek. Pozor také na skla ve vodě nebo mořské ježky! Rakům, lvům a vahám doporučuji střídmost při opalování a také se bude objevovat zvýšená vnímavost ve trávicím systému vůči některým jídlům, potíže u těchto astrologických znamení se častěji objeví v zahraničí se změnou stravy.

Dávejte na sebe pozor a užijte si prázdnin! Na shledanou v září u dalšího věštění pro server TvA!
Vlastík Brůček – poradce a konzultant v oboru meteorologie, numerologie a výklad z karet
Kontakt: 603 544 715, e-mail: brucek.vlastimil@seznam.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.