POSLEDNÍ RO(C)KOVÝ MEJDAN 2009 V TURNOVĚ: SOUTĚŽ!

0

(Aktualizace původního textu z 22. 11. – přidána jména vylosovaných výherců!!!)Rok se pomalu chýlí ke konci, ale rocková scéna v Turnově ještě poslední slovo neřekla. Na první prosincový pátek zvou tři zavedené turnovské rockové bandy na skutečně živou muziku, kde basa a bicí drží rytmus jasný a zřetelný, kytary kvílí v sólových linkách, klávesy duní mohutnou harmonií a zpěvy mají s andělskými chóry pramálo společné. Přijďte se rozloučit s letošní rockovou sezonou v Turnově do velkého sálu KC Střelnice 4. prosince 2009 od 19.00 hodin (bar na sále).

Zvou kapely:
ZDVOŘILÝ WOODY, CLOCKWORK CEREMONY a NOTHINGHAM.
Vstupné 70 Kč předprodej, 80 Kč na místě.

 

SOUTĚŽ

Pro tři šťastlivce, kteří správně odpoví na tři otázky, jsou k dispozici vždy dvě vstupenky zdarma a k tomu ještě pár drobností (CD kapel ad.).

 

Otázky:

1) Kde byla naposledy spatřena „džudy“ z produkce kapely Zdvořilý Woody?

2) Ve které z výše uvedených kapel nikdy nezpívala Madla Brožková ?

3) Ve které z turnovských restaurací tráví pravidelně skupina Nothingham své nedělní pozkouškové podvečery?

 

Nápověda:

www.woodyweb.cz

http://bandzone.cz/clockworkceremony

www.nothingham.cz

 

Podmínky soutěže:

Odpovězte e-mailem na adresu: info@turnovskovakci.cz  do středy 2. prosince 18.00 hodin. Nezapomeňte do mailu napsat svoje jméno a příjmení a hlavně telefonní číslo. Heslo: Rockový mejdan. Losování proběhne bezprostředně po uzávěrce soutěže, o výhře se dozvíte telefonem, jména výherců budou také zveřejněna na webu TvA. Volné vstupenky a dárky na vás budou čekat u pokladny u vstupu na koncert.

AKTUALIZACE 2. PROSINCE:

Ve středu 2. prosince po 18. hodině byli vylosováni tři výherci, kteří obdrží vždy po dvou vstupenkách na rockový mejdan a k tomu ještě CD a další dárky. Jsou to:

 

Daniela Bímová

Kamil Pinta

Miroslav Rulec

 

K výhře gratulujeme, vstupenky a dárky na vylosované čekají u pokladny při vstupu na koncert. Soutěže se zúčastnilo 73 lidí.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.