NOVÁ DIVADELNÍ SEZONA KLEPE NA DVEŘE, NENECHTE SI UJÍT VÝJIMEČNÁ PŘEDSTAVENÍ

0

Jako každým rokem, tak i letos připravilo Kulturní centrum Turnov pro příznivce dobrého divadla sérii abonentních představení pro divadelní sezonu 2013 – 2014 ve zdejším divadle, které patří mezi nejpěknější v republice. Až do konce září máte jedinečnou příležitost zakoupit si abonentní předplatné, které znamená, že nejen o své oblíbené herce nepřijdete, protože se může stát, že bude vyprodáno, ale navíc ještě ušetříte!


Abonentní řada A (1.800 Kč)
Řada A je složena z představení profesionálních divadel. Budou to inscenace, které sklízí obdiv a různé ceny. Můžete se těšit na takové hvězdy, jako je Luba Skořepová, která oslaví v září, v plné divadelní síle, devadesáté narozeniny, nebo Vilma Cibulková. Opět se v Turnově uskuteční představení z Violy a A studia Rubín. Novinkou jsou hosté z brněnského divadla Feste a uvidíte i jednu lahůdku – Báru Hrzánovou ve slavném Hrdém Budžesovi. Tato abonentní řada má devět představení. Abonentka je přenosná

Abonentní řada A – studentská a seniorská (1.440 Kč)
Novinkou je abonentní předplatné řady A pro studenty a seniory. „Rádi bychom přivedli do divadla víc mladých lidí a zároveň také dopřáli kulturní zážitek seniorům. A protože víme, že obě tyto skupiny mají mnohdy finanční situaci složitější, rozhodli jsme se vystavit neomezený počet seniorských abonentek pro ty, kteří v tomto roce dosáhnou věku 70 let a omezený počet studentských abonentek,“ uvádí dramaturgyně Daniela Weissová z KCT.
Studentská a seniorská abonentka je nepřenosná.

Abonentní řada B (720 Kč)
Řada B bude naopak složena z představení neprofesionálních divadel, což může přinést velmi zajímavé srovnání. Vedle dnes již známého a oblíbeného souboru Nakafráno, nebo Turnovského divadelního studia, uvidíte například soubory z Tatobit, Rakous, Přepeř, Olešnice, ale také divadlo Športniky, které v červnu odehrálo s velkým úspěchem představení Back to Bullerbyn a herci slíbili přijet se hrou Gagarin. Abonentka je přenosná.

Abonentka na obě řady přijde na 2.300 Kč.

Abonentky je možné zakoupit do konce září. Bližší informace na recepci KCT, tel. 481 322 083, 733 668 128, e-mail: romana.kefurtova@kcturnov.cz

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.