NA „TIBET“ DO KACANOV PŘIJEDE I HEJTMAN MARTIN PŮTA!

0

Spolek Radosti pořádá v sobotu 16. května na louce u koupaliště v Kacanovech již devátý ročník hudebního festivalu na podporu Tibetu. Připraven je bohatý program pro celou rodinu. Z hudebníků letos vystoupí LETY MIMO, OVČIE KIAHNĚ, ROZUMBROTHERS, SOUND FALL, hlavními hosty jsou pak skupina ZRNÍ a MICHAL HRŮZA s kapelou HRŮZY. Více ZDE (soutěžit můžete o volné vstupenky – ZDE).

„V souvislosti s nedávným zemětřesením v Nepálu jsme se rozhodli, že část výtěžku z festivalu půjde také na podporu humanitárních akcí v této postižené zemi. Jsme rádi, že akci přijede osobně podpořit hejtman Libereckého kraje Martin Půta, který, jak nám sdělil, by svou návštěvu chtěl pojmout neoficiálně jako běžný divák. Že Liberecký kraj pravidelně vyvěšuje vlajku Tibetu 10. března, jako připomínku okupace země, je doufám už dostatečně známé,“ zve za pořadatele Jan Bílý z občanského sdružení Radosti.

„Tibetská vlajka na budově krajského úřadu letos v březnu zavlála již popáté v historii. Jejím vyvěšením Liberecký kraj podporuje nejen lid Tibetu, ale i další národy, které za svoji svobodu a identitu bojují. Festival v Kacanovech rád podpořím i proto, že organizátoři akce část výtěžku věnují lidem, které zasáhlo zemětřesení v Nepálu,“ připojil hejtman Martin Půta.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.