MALOSKALSKÁ NOC 2018, SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY

0

Mise splněna. To bylo hodnocení loňského pátého ročníku hudebního festivalu v malebném prostředí Malé Skály. Bylo-li prvotním přáním pořadatelů uspořádat menší hudební akci, kam by mohly přijít celé rodiny a každý si přišel na své, tak při procházce areálem nešlo nevidět, že tohle se opravdu podařilo. Mezi návštěvníky převažovaly právě mladé rodiny s dětmi od batolat po teenagery. Kdo chtěl více muziky, mohl své rodinné zázemí rozložit blíže pódiu, kdo chtěl více klidu, využil zeleného pažitu fotbalového trávníku. V podobném duchu bude tento festival, který se pravidelně koná první červnovou sobotu pod maloskalským Pantheonem, pokračovat i nadále.

„Snažíme se o žánrovou pestrost, vloni zde vystupovali Sebastian, Lenny nebo Janek Ledecký, letos to bude víc rockové. Přijedou Žlutý pes s Ondřejem Hejmou, Michal Hrůza s kapelou Hrůzy, Děda Mládek Illegal Band, UDG, Pavel Calta a další,“ zve za pořadatele Pavel Mikez.

„Začínáme již dopoledne v 9.00 hodin programem na Žluté plovárně. Tady budou pro děti a dospělé připraveny tvůrčí dílny a soutěže o ceny se spoustou zábavy. V 10.00 hodin startuje tradiční neckyáda. Přesně v poledne otevřeme hlavní areál, první kapela se objeví na pódiu ve 14.00 hodin – představí se Swingová prťata ze ZUŠ Železný Brod. Připraveno je bohaté občerstvení, točíme vlastní maloskalské pivo. I v hlavním areálu budou pro zábavu připraveny další atrakce,“ vypočítává Pavel Mikez. Jak dodává, obnovenou premiéru bude mít Maloskalský expres, tj. motorový vláček, který bude brázdit Malou Skálou a vozit zájemce na jednotlivá místa.

Vstupenky na Maloskalskou noc 2018 můžete zakoupit v předprodejích v síti Ticketpro nebo Ticketportal a dále přes webové stránky festivalu. Na místě jsou vstupenky v prodeji od 11.00 hodin. Pro ty, co přijedou zdaleka, je připravena možnost stanování v areálu zdarma. Malí diváci do 12 let mají na festival vstup zdarma.

Více informací najdete na www.maloskalskanoc.cz

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA MALOSKALSKOU NOC
Stejně jako v minulých letech, tak i letos mají čtenáři TvA možnost získat volné vstupenky na Maloskalskou noc. Tři vylosovaní čtenáři získají vždy po dvou vstupenkách na festival. Chcete se soutěže zúčastnit? Vyjmenujte tři nejznámější hity Michala Hrůzy. Své odpovědi doručte mailem na adresu info@turnovskovakci.cz, poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do středy 30. května 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, telefonní číslo a obec či město, odkud jste). Heslo do mailu či na obálku je „Maloskalská noc 2018“.

DALŠÍ KONCERT A FESTIVAL:
Jethro Tull – Ian Anderson – 16. června 2018 – Státní zámek Sychrov
Benátská! s Impulsem – 26. ročník, 26. – 29. července 2018 – Liberec

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.