KRIS KRISTOFFERSON: VĚTŠÍ HVĚZDA V AREÁLU SYCHROVSKÉHO ZÁMKU ZATÍM NEVYSTOUPILA (SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY)

0

V sobotu 1. července se v areálu zámecké zahrady na Sychrově uskuteční koncert žijící legendy americké country music – Krise Kristoffersona. I kdyby vám country neříkalo téměř nic, čtyři jména by si měl zapamatovat každý: Willie Nelson, Waylon Jennings, Johnny Cash a Kris Kristofferson. Tahle čtveřice, která několikrát vystupovala i společně, patří mezi absolutní legendy svého žánru. Navíc v roli předskokana na Sychrově vystoupí česká legenda – Robert Křesťan s Druhou trávou.

„Jsem nadšen od chvíle, kdy se nám podařilo podepsat smlouvu. Po koncertech Sinead O’Connor, Suzane Vega, Čechomoru, Vivaldianu či Blackmores’Night přivítá romantická zahrada státního zámku Sychrov legendu světové hudby. Myslím, že větší jméno jsme tu ještě neměli,“ přibližuje za pořadatele Pavel Mikez.
Můžeme se tedy těšit na legendární hity jako Me and Bobby McGee, For the Good Times, Sunday Mornin’Comin’Down nebo Help Me Make It Through the Night. Návštěvníky tedy čeká opravdu mimořádný zážitek!

Kris Kristofferson (*1936 v Texasu v USA) je americký filmový herec, osobitý zpěvák, textař a hudební skladatel v žánru country music. Studoval v anglickém Oxfordu, v americké armádě létal s vrtulníkem. Během vojenské služby začal vystupovat v armádních klubech na vojenských základnách NATO. V roce 1965 se seznámil s Johnny Cashem. První profesionální smlouvu získal v roce 1968. Kromě megahitů typu Me and Bobby McGee, který nahráli i někteří čeští interpreti, se mj. objevil ve filmových trhácích, jako jsou Planeta opic či Blade.

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA KONCERT
Chcete se na Sychrově zúčastnit mimořádného koncertu americké legendy country? Odpovězte na tuto jednoduchou otázku: V kterém americkém státě se Kris Kristofferson narodil? Své výhradně písemné odpovědi (nikoli e-maily) doručte poštou nebo osobně na adresu redakce: TURNOVSKO V AKCI, Nádražní 1092, 511 01 Turnov, do středy 28. června 16.00 hodin (podmínkou je kromě odpovědi uvést i jméno, adresu a telefonní číslo). Na obálku či korespondenční lístek napište „Kristofferson“. Tři vylosovaní čtenáři obdrží vždy po dvou vstupenkách na koncert! Cena vstupenek začíná na 890 Kč.

Časový harmonogram:
18.00 otevření areálu
19.00 Robert Křesťan & Druhá tráva
20.00 Kris Kristofferson
21.30 předpokládaný konec

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.