HNED DVĚ CENY PRO TURNOV

0

Ze IV. ročníku soutěžní přehlídky turisticko-propagačních materiálů TURISTPROPAG 2019 si příspěvková organizace Turnovské památky a cestovní ruch (TPaCR) odnesla hned dvě ocenění. Ve velké konkurenci propagačních materiálů se Turnov opravdu neztratil. Do soutěže bylo přihlášeno 278 materiálů.

Turnovská organizace získala ocenění ve dvou kategoriích. V kategorii „Trhací mapy“ to bylo druhé místo, třetím místem pak byly v kategorii „Turistické noviny“ oceněny každoročně vydávané Turistické noviny Turnovska.

Turnovsko, jako jedna z oblastí turistického regionu Český ráj, má milovníkům památek, přírody, aktivní turistiky i rodinám s dětmi rozhodně co nabídnout. Je skvělé, že turistické noviny a mapa uspěly v konkurenci ostatních polygrafických výrobků a drží si svoji vysokou kvalitu.

Výsledky IV. ročníku soutěžní přehlídky turisticko-propagačních materiálů TURISTPROPAG byly vyhlášeny 11. dubna 2019 v Lysé nad Labem v rámci veletrhu Regiony České republiky.
Získaná ocenění jsou dobrou vizitkou pro Turnov a tedy i uznáním kvalitní práce zaměstnanců příspěvkové organizace Turnovské památky a cestovní ruch. Jsou dokladem toho, že svoji práci pracovníci informačního centra opravdu umí.

Eliška Gruberová, Turnovské památky a cestovní ruch, příspěvková organizace

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.