ČERVNOVÉ SPORTOVNÍ POZVÁNKY

0

Sportovní pozvánky předprázdninového měsíce jsou ještě ve znamení fotbalu. Budeme čekat na rozuzlení „tajenky“, jestli se podaří záchranářská práce hráčům divizní rezervy v Pěnčíně a jestli se v I. B třídě zachrání i Rovensko. Divizní tým FK Pěnčín-Turnov by měl letošní ročník ukončit zhruba v polovině tabulky. Zajímavostí je pozvánka na závody v in-line slalomu, které se ze srpnového termínu přesouvají na polovinu června – přijďte se podívat na atraktivní závody v ulici Jana Palacha. V naší nabídce jsou i tři hasičské soutěže a jeden šachový turnaj…

Sobota 2. června
* FOTBAL,
I. A třída: Mírová – Vratislavice. Výkop v 17.00 hodin.

Neděle 3. června
* FOTBAL
, divize C: FK Pěnčín-Turnov – Pardubice B, výkop v 17.00 hodin, OS: Mírová B – Z. Lhota (14.00!).

Středa 6. června
* FOTBAL,
OS: Rovensko p. Tr. B – Poniklá. Výkop v 17.00 hodin.

Sobota 9. června
* SDH KADEŘAVEC
pořádá v rámci oslav 90. výročí svého založení okrskovou soutěž v požárním sportu. Zúčastní se jí družstva SDH Turnov, Daliměřice, Bukovina, Mašov, Pelešany a Kadeřavec. Začátek soutěže je v 9.00 hodin u hasičské zbrojnice v Kalužníku.
* POŽÁRNÍ SPORT. Historicky první okrskovou hasičskou soutěž pořádá od 13.30 hodinu u rybníka p. Šifty u příležitosti oslav 100 let trvání Sbor dobrovolných hasičů na Podháji. Bohaté občerstvení. Vystoupí dechová hudba a hudební skupina Region.
* FOTBAL, KP: FK Sedmihorky – N. Bor, FK Pěnčín-Turnov B – Ž. Brod, I. B třída: Rovensko p. Tr. – Víchová, OP: Jenišovice – Janov, OS: Malá Skála B – Košťálov C, Tatobity – D. Branná. Výkop vždy v 17.00 hodin.

Sobota 16. a neděle 17. června
* MEMORIÁL MILANA KOPALA.
Klub lyžařů Turnov pořádá již 8. ročník závodů v in-line slalomu na kolečkových bruslích. S pověřením WIAC je závod zahrnut do světové série WORLDCUP 2012 a Turnov bude opět po roce hostit špičku závodníků tohoto krásného dynamického a adrenalinem nabitého sportu. Budou přítomni závodníci Německa, Itálie, Slovenska, Slovinska, Rakouska, Lotyšska a samozřejmě Česka. Místo: ul. Jana Palacha, průměrný sklon tratě 9 %, délka asi 240 m. Start sobotního závodu ve 13.00 hodin, v neděli se startuje v 10.00 hodin. Více na www.klturnov.cz.

Sobota 16. června
* HASIČSKÝ SPORT:
Memoriál bratra Groha a soutěž O pohár města Rovensko pod Troskami. Hasičské soutěže v areálu Kouty v Rovensku pod Troskami. Kategorie dětí startuje již v 7.00 hodin, dospělí od 12.00 hodin.
* O ROHOZECKÝ SOUDEK, 2. ročník v Rapid šachu. Prezentace od 8.00 hodin, začátek soutěže v 9.00 hodin. Retaurace Podháj. Zvou šachový kroužek Zikuda Turnov a obec Podháj; cena pro vítěze – soudek Rohozeckého piva. Přihlášky a info: Miroslav Frank, t. 737 883 323, frynkymira@atlas.cz
* FOTBAL, KP: Pěnčín-Turnov B – Višňová, I. A třída: Mírová – Bozkov, I. B třída: Malá Skála – Lučany, OP: Jenišovice – Rychnov, OS: Rovensko B – N. Ves B. Výkop vždy v 17.00 hodin.

Neděle 17. června
* FOTBAL,
divize C: FK Pěnčín-Turnov – Polepy, výkop v 17.00 hodin, OP: Mírová p. Koz. B – Studenec (14.00!).

Sobota 30. června
* FOTBALOVÝ TURNAJ.
V pořadí již 7. ročník fotbalového turnaje na travnatém hřišti v Loučkách. Startují týmy v počtu hráčů 5+1, možnost libovolného střídání, hrací doba bude upřesněna podle počtu mužstev, startovné 700 Kč za mužstvo, losování do skupin v 8.30 hodin. Pro všechny je připraveno bohaté občerstvení, mužstva se mohou hlásit u Dušana Habra na tel. 604 200 770.

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.