DOSTAŇTE TURNOVSKOU KAPELU NA VELKÉ LETNÍ FESTIVALY

0

O Snap Call jsme vás informovali již v roce 2015, kdy točili svůj první, ale velmi vydařený videoklip ve spolupráci s věhlasnou agenturou 68 Pictures. Také jsme se o kapele zmínili loni, když se kluci ucházeli o post předkapely na pražském koncertě AC/DC, a díky vaší podpoře se dostali do výběru tří interpretů, jejichž nahrávky byly odeslány managementu těchto australských velikánů. I když to nakonec nevyšlo, kapely si všimlo mnoho promotérů a otevřela se jí i pódia pro vystupování na festivalech jako JamRock, Okoř se šťávou nebo Rockování.

Letos už také kluci stihli zažít velkou věc, a to hostování na akustickém tour kapely Wohnout. „Byl to úžasný zážitek! Hráli jsme pro vyprodané Mahenovo divadlo v Brně i zaplněnou koncertní halu v Muzeu Škoda Auto v Mladé Boleslavi,“ prozradil zpěvák David Hlůže. (https://youtu.be/TwK1XXoSsYY)

„V tuto chvíli se nám otevírá další možnost realizace snu, a to účastnit se festivalů Rock for People, Benátská!, Colors of Ostrava, Sázavafest nebo Sweetsen fest z pohledu účinkujících. Přihlásili jsme se totiž do projektu REC stage – Čistý festival,“ doplňuje Hlůže. Porota poslala do finálového výběru z 1 137 registrovaných devět interpretů a Snap Call jsou mezi nimi! Z tohoto počtu vyberou fanoušci pouze tři kapely, které na výše zmíněných akcích zahrají.

Hlasování probíhá od 1. do 7. května na této adrese: http://cistyfestival.cz/recstage

Hlasovat pro Snap Call můžete každý den, po zaškrtnutí vybrané kapely je třeba ještě vyplnit vaší e-mailovou adresu a označit, na který festival chcete vyhrát vstupenky. Aby byl váš hlas započítán, je třeba ho potvrdit kliknutím na odkaz, který vám přijde do e-mailové schránky. Pozor, tento mail často padá do spamu, hledejte ho tedy případně tam. Každý hlasující může označit až tři kapely jednou denně a navíc vyhrát vstupenky na akce, kde Čistý festival působí.

„Budeme rádi za každý hlas a každého nového fanouška, abychom mohli pokračovat v plnění svých snů. Děkujeme všem hlasujícím za podporu,“ vzkazují kluci ze Snap Call

www.snapcall.cz
www.facebook.com/thesnapcall
www.instagram.com/snapcallband_cz/
www.youtube.com/user/SnapCallBand

Sdílet

Autor článku

Komentáře

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

Registrace nového uživatele

Reset hesla
Prosím, zadejte svou emailovou adresu. Zašleme Vám nové heslo na email.